Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan érzéset...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan érzésetek hogy idősebb lánnyal nem fog működni?

Figyelt kérdés
és ha igen hogy oldottatok meg? egyszerűen nem tudok önmagam lenni mellette mert fura hogy ő az aki tapasztaltabb, okosabb, érettebb minden téren de ugyanakkor nagyon tetszik is és ugy érzem kölcsönös is csak szeretném felszámolni ezeket az akadályokat
2016. ápr. 9. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A barátom 1 évvel fiatalabb, ő is ezt érezte(az elején), de ha megvan a kellő összhang, akkor nem fog számítani a korkülönbség, 1-2 jó poént is el lehet vele sütni.:)
2016. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kor nem minden esetben meghatározó. Nem tudhatod, ha nem adsz neki egy esélyt. Mivel idősebb nálad, talán tapasztaltabb és érettebb gondolkodású, de biztosan van neki is egy laza, fiatalosabb, őrültebb oldala is, csak elő kell hozni. Mint ahogy vélhetően neked is van egy komolyabb oldalad, és ha kell, te is fel tudsz nőni a dolgokhoz. Adj egy esélyt neki, hogy megpróbáljátok, hátha működik. Egyáltalán nem előírás, hogy a srácnak kell idősebbnek lennie. Az a lényeg, hogy kettőtöknek jó legyen, a kívülállók véleménye nem számít. :)
2016. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Stark2000 ***** válasza:

Volt. És nem is működött, ugyanis kapcsolatom se lett belőle. :D


Viccet félretéve. Volt. Bár én ezt közöltem vele, ő mondta, hogy érettség alapján dönt, meg persze személyiség, nem a kor alapján. Bár elköltözött, és azért nem lett belőle kapcsolat, azért megmaradt bennem, hogy 15 éves voltam, az a lány pedig 17.

2016. ápr. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen adni akarok az egésznek egy esélyt a problemam inkább az hogy nem tudok önmagam lenni így... sokkal lazább vagyok annál mint amit ő ismer...
2016. ápr. 10. 07:36
 5/5 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok...

Mennyi különbség van köztetek? És hány évesek vagytok? Azért az is számít...

2016. ápr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!