Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek működni fog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stewartnagybácsi kérdése:

Szerintetek működni fog?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel most vagyunk nyolcadikosok, és ő nyíregyházára én pedig kisvárdára megyek továbbtanulni. Szerintetek működik úgy egy párkapcsolat hogy csak hétvégén látjuk egymást, meg szünetekben?

2016. jan. 3. 00:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehezen..
2016. jan. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el :)

Szerintem vágjatok bele, ha meg nem működik, megbeszélitek, vagy szakítotok...Mindenre van megoldás.

Barátom és köztem ~130 km van. Most itt van, ma megy haza, de ezelőtt 3 hétig nem láttuk egymást, mégis kibírtuk valahogy. Amúgy meg igyekszünk hétvégéken találkozni, csak most bekavar a felvételi, ünnepek, síelés stb...

Szóval személyes véleményem szerint működhet, megoldható dolog a távolság. De ez egy személyfüggő dolog. Ti tudjátok, mennyire szenvednétek így, mennyi időtök lenne kommunikálni, ilyesmik. Kommunikációtartásra szerencsére mivel ez a 21. század, van Skype, Face, Viber stb. Ha hétvégéken meg szünetekben találkoztok, az meg igazából egész sok idő.

(Sokan belekötnek abba, hogy így nem lesz jövője a kapcsolatotoknak stb...Szerintem fölösleges ilyen korban ezen agyalni, az első kapcsolat valószínűleg nem az utolsó lesz. Fő, hogy jól érezzétek magatokat egymással, akár fogalmazhatnék úgy is, hogy "éljetek a mának".)

2016. jan. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kezdjetek el aztan ha nem mukodik akkor hagyjatok,ilyen egyszeru az egesz
2016. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért Nyíregyháza és Kisvárda nincs annyira messze egymástól
2016. jan. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nyíregyházi volt barátom, én Pesten tanulok. 2-3 hetente találkoztunk ha összejött, de csak 4 hónapig bírta, aztán szakított velem. Nálunk túl nagy volt a távolság, nektek még sikerülhet. De azért készülj fel hogy egyszer csak szakít veled mert már ő sem bírja tovább / talál valaki mást a közelében.
2016. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 I Love Twilight válasza:
utolsó válaszoló! az semmi, mi a barátommal 800 km-re vagyunk egymástól és 2 éve biztos alapokon nyugszik a kapcsolatunk, szóval nem volt túl nagy a távolság
2016. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Persze hogy müködni fog!!!
2016. márc. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!