Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből még lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki tavaly óta tetszik. Régebben úgy láttam, hogy viszonozza ezt. Azóta azt írta a legjobb barátnőmnek, hogy szerelmes belé. Nemrég volt egy kis konfliktus köztünk a fiúval, mostanában szinte nem is beszélünk egymással. Nem tudom eldönteni hogy másik lány tetszik neki, vagy nem. Tanóra közben elég sokszor néz rám mosolyogva, ezt nem tudom mire vélni. Tudja hogy szeretem őt. Ezeket a sorokat is könnyes szemmel írom, mert imádom őt! Mit csináljak szerintetek? Előre is köszönöm a válaszokat!

18L



2018. márc. 3. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém, nagyon sajnállak. Furcsa, hogy én szeretnék neked 14 éves, tapasztalatlan fejjel, de megpróbálom. Három féle lehetőség van:

1. Szórakozik veled, igazából a barátnődre hajt.

2. Féltékennyé akar tenni azzal, hogy azt mondja, a barátnőd tetszik neki.

3. Mindkettőtökkel szórakozik.

Szerintem rá kéne nála kérdezned, hogy most mégis mi van, mert ez így nem lesz jó, hátha bevallja az igazat.

Sok sikert! :)

14/L

2018. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. márc. 4. 09:52
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért jöhetnek még válaszok

:)

2018. márc. 14. 20:23
 4/5 anonim válasza:
Csak néz vagy lát is? Ha nekem valaki bejon minden egyes alkalom adtan keresem a szemkontaktust és mindegy egyes szavára, mozdulatara figyelek.próbálok kedves lenni vele és barátaival és nem utolsó sorban NEM próbálom feltekennye tenni ha egyszer szeretem és nem akarom hogy neki bármi is rossz legyen.
2018. márc. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettotokkel szórakozik csak, el kene küldeni szebb éghajlatra mindkettőtöknek, az ilyen egy lányt sem érdemel.
2018. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!