Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ebből mi lesz?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből mi lesz?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és a véleményetekre lennék kíváncsi.



7 éves koromban, anyámon keresztül ismerkedtem meg mostanra legjobb barátnőjének a fiával, aki 4 évvel idősebb nálam. Rövid idő alatt nagyon jó kapcsolatom lett vele, rengeteget játszottunk, nevettünk,..stb.

2 évvel később együtt ment az ő családja az enyémmel nyaralni, amikor egész furán kezdett velem viselkedni: piszkált,..stb. Este egy étterembe mentünk, Apám nem jött, mivel ő inkább a szálláson maradt. Amíg Anyámék egyedül hagytak minket az asztalnál, az említett fiú megpróbált engem megcsókolni, amit én riadtan vissza is utasítottam egy gyenge pofonnal. (én 9, ő 13 volt)


Még 2 évvel később is voltak ilyesmi, de kevésbé jelentős történések.

11 éves koromban egy délután éppen náluk voltunk, amikor a fiú éppen zenéket mutogatott. Éppen egy lassú, talán romantikusnak mondható szám jött. Miután megkérdezte, hogy ismerem-e, én meg nemet válaszoltam, felkapott a fotelról és lassúzni kezdett velem, amin teljesen ledöbbentem.


Az ezt követő 2 évben már kevesett találkoztunk, mivel rengeteget járt el a haverjaival bulikba.


13 éves koromban eléggé került engem, ami rosszul is esett.


1 évvel később már teljen másképp viselkedett velem: kedves volt, kereste a társaságom, mivel sok közös van bennünk, így sokat beszélgettünk.


Együtt voltak a családjaink kirándulni, ahová a haverja (19) és az ő húga (16) is jött. Mivel ők hárman már régebb óta is ismerik egymást, így kb. testvérként tekintenek egymásra. Egyszer éppen a másik lánnyal beszélgettem , amikor hallottam, hogy a fiú a haverjával beszélget és azt mondta a fiú, hogy "Xy-ról (rólam) nem félreérteni a dolgot!", majd elkezdtek furán röhögni (nem tudom jól leírni :'D ). A kiránduláson még rengeteg dolog történt, de túl hosszú lenne.


Idén már a tavalyinál is furcsábban viselkedik velem: ugrik minden szavamra (pl. ha én nem kérek levest, ő mégsem (pedig eredetileg akart) kér,..stb.), fontossá vált neki a társaságom, gyakran közeledik felém,..stb. Erre példa, hogy amikor karácsonyi vásárra mentünk a családunkkal, folyton a forralt borával akart megkínálni, amibe már ő beleivott (?) és minden szavamat leste.


Őszintén szólva, már nagyon megszerettem a srácot, kb. 4 éve zúgtam belé. Egy nagyon kedves, jóindulatú, intelligens és vicces fiú, viszont nem hiszem, hogy valaha is össze fog jönni a dolog vele, mivel külföldön szeretne egyetemre járni. :( Szerintetek?



2017. dec. 19. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Eddig is elég bonyolult volt, inkább ebből semmi ne legyen.

Főleg ha 4 éve "belezúgtál" és nem mered elmondani neki és ő sem mer lépni semmit...

2017. dec. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2017. dec. 19. 11:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Így semmi értelmes
2017. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
19 évesen 15 évessel kezd ki? Beteg..
2017. dec. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Nem ez volt a kérdés, most szépen szólnék hozzád, képletesen. Na mindegy, kérdező, szerintem összejöhet, és semmi baj sincs vele, nézd, ha akarod, hogy működjön, működni fog. Hívd el valahova kettesben, a kor pedig nem számít, ne hallgass olyanokra, akik a kor miatt elítélnek, mert itt, a mi véleményünk nem számít. Kivéve, a tanács, én adok neked tanácsot, amit megfogadhatsz: Elmentek ketten egy szép helyre. Mondjuk, sikerült összejönnetek. Aztán, majd összeköltöztök, a türelem is fontos, legyen meg mindkettőtöknél, aztán akár te is majd mehetsz oda egyetemre, én egy lányra, (Jelen helyzet) Akár éveket is várni fogok. 16/F Írj privátot, tudok többet segíteni ott, és sok sikert nektek :)
2017. dec. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos kis tortenet volt. A velemenyem most kezdesz eretebb lenni , akkoriban meg persze hogy gyerekesebb voltal az eletkorodra tekintve ami termeszetes ,de mar kezdesz nove valni igy kozelebb engedhetned azt sracot.
2017. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Persze,hohy összejöhet.

Végülis, pont van értelme annak a kapcsolatnak, ahol a fiú évente, kb. 5-ször(?) hazajár egyetemről, de akkor sem csak a lánnyal lesz elfoglalva.

Ez tényleg egy álomkapcsolat lenne.........

Kérdező, nem javaslom,hogy ilyet tégy. Felnőtteknek is nehéz, ha az egyik huzamosabb ideig távol van, még több év kapcsolat után is. Nem még neked 15 évesen. Neked nem kell gyerek fejjel ilyeneket vállalnod. Jól látod,hogy ennek semmi értelme nincsen.

FOgsz találni egy közeledben lakó fiút, akivel hetente akár többször is tudtok majd találkozni.

2017. dec. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves választ és segítséget mindenkinek! :) ❤
2017. dec. 20. 17:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Őszintén (és remélem érthetően) próbálom elmagyarázni a helyzetet, kérdező.

A fiú 19 éves. Egy egészséges fiatalember ennyi idősen a legyet is megdugná röptében. Nem szégyen ez, nincs mit tagadni rajta. Csakhogy van ám egy baromi nagy probléma! Azok a fránya lányok nem adják olyan könnyen a puncit. Ahhoz próbálkozni kellene, ismerkedni kellene, udvarolni, nyomulni kellene! Igen ám, de akkor meg bekacsintgat a pofára eséstől való félelem...

A fiú téged ismer. Csak veled mer beszélgetni, csak nálad mer próbálkozni.

Ennyi a történet, nem kell semmi többet belelátni.

2017. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!