Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lesz ebből?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lesz ebből? Vagy lehet valami? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban. Most vagyok kilencedikes. Év elején askon sokat írt nekem névtelenül, hogy tetszem neki meg stb stb aztán rajöttünk hogy ki irogat de ő tagadta és abbahagyta az irogatást. Azóta nem írt de nobemberben megtudtam hogy tényleg ő irogatott. Azóta sokszor észreveszem, hogy néz, sokszor talkozik a tekintetünk meg ilyesmik. Vélemények? Tuti nem tetszem már neki ugye?
2017. ápr. 2. 15:04
 1/1 Franky^^ válasza:

Hát hogyha sokszor találkozik a tekintetetek és néz téged akkor biztos van ott valami. De lehet hogy meg akar dugni vagy ilyesmi ezzel is szembe kell nézned hogy ez is fenn áll.


De ha tényleg belég zúgott akkor próbálj meg kezdeményezni, de ne rohand le, mert ha csak askon mert kérdezni akkor eléggé félős gyerek lehet.


Vagy egyszerűen csak beszéld meg ezt a dolgot a szüleiddel hátha tudnak valami tanácsot adni.


Minden esetre sok sikert :)

2017. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!