Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor hogyha szeretek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor hogyha szeretek egy lányt és valszeg ő is engem, de mivel mindketten félénkek és szerények vagyunk és ebből kifolyólag már azt se tudom mit higyek, hogy hidegen hagyom őt vagy nem? 18/F

Figyelt kérdés
Esetleg valljam be neki hogy szeretem? Azt se akarnam hogy visszautasitson mert lehet hogy akkor a barati kapcsolatunk is odalenne. Nagyon régóta ismerjük egymást de volt egy 2 év amíg nem tartottuk a kapcsolatot és ez nagyon sokszor feljön témának és nagyon sokszor mondjuk hogy mennyire bánjuk ezt. Nagyon sokszor feljön témaként az is amikor ujra találkoztunk. Van olyan amikor találkozunk és egyszerűen csak zavarba jövök, remegni kezdek és utálom magam emiatt hogy ilyen érzelmi fogyatékos vagyok. Sokan azt mondják hogy ez csak azért van mert még nem volt barátnőm és tulzottan ráparálok.

2018. febr. 18. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Amikor együtt vagytok, egy nyugodt, csendes, szép helyen - sétáltok egy parkban mondd el egyszerűen: Szeretlek.

Ez adódni fog (érzésem szerint, ezt már ő is várja), amit tenni kell: hogy hívod, hogy sétáljatok egy kicsit együtt.


*

Pilinszky János: Azt hiszem


Azt hiszem, hogy szeretlek;

lehúnyt szemmel sírok azon, hogy élsz.

De láthatod, az istenek,

a por, meg az idő

mégis oly súlyos buckákat emel

közéd-közém,

hogy olykor elfog a

szeretet tériszonya és

kicsinyes aggodalma.


Ilyenkor ágyba bújva félek,

mint a természet éjfél idején,

hangtalanúl és jelzés nélkül.


Azután

újra hiszem, hogy összetartozunk,

hogy kezemet kezedbe tettem.

2018. febr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
Nos, kérdés, hogy a "18/F"-nél az "F" a "férfit", vagy a "fiút" jelenti (mert nem mindegy). Ez volt a válasz, ha esetleg kétségeid volnának. Amúgy szegény csajt sajnálom. (Már túl sokat segítettem neked...)
2018. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sem veszítenél azzal semmit, ha bevallanád neki, hogy mit érzel. Max tönkremegy a kapcsoltotok, de jól is elsülhet a dolog.

Teljesen eggyet értek az 1 és a 2 válazolóval. Egy csendes nyugodt hely és mondhatod, ha jól reagál,akár meg is csókolhatod.

Remélem segítettem, sok sikert! 16 L

2018. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira egyszerűnek hangzik, hogy csak mond meg neki hogy szereted de már 3x volt erre példa de valahogy egyszer sem volt elég merszem hogy elmondjam, ilyenkor jön általában a remegés és a rohadt kínos nap végi elköszönések amikor egy rohadt ölelést nem merünk egymásnak adni. Ilyenkor gondolok arra hogy vajon érdeklem e még őt
2018. febr. 18. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Át tudlak érezni teljesen. Az én kezem is szokott remegni mikor először meglátom, a szívem majd kiugrik, idegessé válok, utána persze emúlik, mintha mi sem történt volna, de ez nagyon sokszor előfordul.Nekem sem voltbarátnőm még.Ő nagyon tetszik szeretném elmondani neki én is.
2018. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Ilyenkor gondolok arra hogy vajon érdeklem e még őt"

Ha nem érdekelnéd, nem bánná, hogy 2 évig nem találkoztatok. Bátorság! Félénk és szerény emberek vagytok- kell, hogy egy kicsit ezt legyőzd! Várja ezt. És mindenképp csak nyerhetsz - hisz ezt így nem szabad sokáig húzni, mert szenvedtek..

nézd, egy klasszikus, ilyen boldog leszel te is:

https://www.youtube.com/watch?v=D1ZYhVpdXbQ

2018. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát haver gyorsan mondd meg neki hogy mit érzel vagy linkeld be nekem ide válaszba a facebookos adatlapját és én szívesen foglalkozom vele helyetted ha jó csaj :D
2018. márc. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális, segítő válaszokat de mostanra rá se ismerek a lányra nagyon megváltozott és már teljesen elfelejtett, a barátiköre is kicserélődött és már szem és fül tanulja voltam annak h neki ki a fontos és egyik lehetőség sem voltam én. De mindegy is már beletörődtem, hogy ez nekünk soha nem fog összejönni.
2018. jún. 19. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!