Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még mindig szeretem az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szeretem az exem és ő is szeret, de nem akarom újrakezdeni, mindketten csak szenvedtünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mar többször voltunk együtt, de mindig szakítás lett a vége, a mienk amolyan “se veled, se nélküled” kapcsolat. Borzasztóan szeretjük egymast, de sajnos együtt nem megy...


Annyira nagy a kísértés, hogy ujrakezdjem vele, egyfolytaban kérlel engem, es felek, egyszer megadom magam...


Nem akarom újrakezdeni, tudom, hogy megint csak szakítás lenne a vége, de ezt csak az eszem mondja, a szívem mást...


Hogyan lehetne túllépni ezen az egészen?


Köszönöm a válaszokat!


2017. nov. 2. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdjétek újra. De most vigyetek a kapcsolatba valami különlegeset. Olyat ami összetartana titeket. Sok sikert!
2017. nov. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha nem kezditek újra, mindig bánni fogod és soha nem tudod meg, mi lett volna!

Sok szerencsét!

2017. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos minden alkalomnal ott volt, hogy “de most majd mindent megteszünk” es “most biztos jobb lesz”. Nem hiszem, hogy jo lenne újrakezdeni. :(
2017. nov. 2. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt (és lehet, hogy még mindig van) egy ugyan ilyen periódus az életemben.

Többször voltunk együtt, de mindig szétmentünk. A barátaink mindig mondták, hogy "hívjatok meg minket az esküvőtökre", viccnek szánták :D. Négy évig szívtuk egymás vérét, és kb. 1 hónapja megszakítottunk minden kapcsolatot. Nem mondom, hogy nem volt nehéz, mert pokoli volt. Most is írnék neki legszívesebben, de nem tehetem. Az ő érzéseivel sem akarok játszani, és tudom, hogy én is csak felörlődnék ebben a kapcsolatban.


Für alle felle a legjobb megoldásnak a drasztikus szakítást tartom.

2017. nov. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!