Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megérné újrakezdeni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérné újrakezdeni?

Figyelt kérdés
Van/volt egy nagyon jó lány barátom, 2 évig nem vallottam be neki, hogy nekem több, majd végül részegen tóparton sikerült neki bevallani.. Nem sikerült a legjobbra, mert akkor abból nagy galiba lett, de ez már nem is lényeg. Másnap megbeszéltük, hogy felejtsük el meg minden.. Hát annyira elfelejtés lett, hogy 2 hónapig nem beszéltünk egymással, most se közvetlenül egymással, de beszélünk.. Én nagyon össze voltam törve emiatt, meg amiket csinált még mellé.. Most pedig üzente, hogy ha tisztázni akarok vele valamit, akkor írjak neki, ha akarok még barátságot.. Én viszont nem tudnék csak a barátja lenni, nekem mindig több lenne. Szerintetek rosszul cselekszem, hogy még a barátságát is eldobom, hogy ne ostorozzam magamat, vagy nagyon "önző" vagyok ezzel?? Lehet, hogy nem írtam le mindent, kérdezzetek nyugodtan válaszolok Mindenre :)

2015. júl. 19. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha te többet érzel barátságnál ő meg csak szimplán haverod akar lenni akkor ne. Mégrosszabb lesz. Velem is ilyesmi volt csak én igent mondtam de megbántam...
2015. júl. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, meg még kifelejtettem, hogy folyamatosan kihasznált, hogy ide vigyem el, oda vigyem el, de ritka alkalom volt amikor megköszönte..
2015. júl. 19. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő eddig se volt a barátod, csak rajtad élősködött. Hagyd a fenébe, találsz majd sokkal jobbat!

Eddig kihasznált, de állítólag a barátod volt, aztán amikor megtudta, hogy tetszel neki és vonzódsz hozzá, akkor meg ellökött magától és azóta is szemét módon viselkedik veled. Mégis mit eszel egy ilyen lányon?

2015. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár én se tudom, ez a baj.. De a többi barátom meg folyamatosan csak azt mondogatta, hogy "kihasznál, nem veszed észre?!" és igazuk lett.. Ezentúl jobban fogok rájuk hallgatni. Őszintén megmondva, én se tudom már, hogy mit eszek rajta még ezek után is..
2015. júl. 20. 19:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!