Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Várni, vagy újrakezdeni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várni, vagy újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen a kérdésem sokat elárul. Úgy éreztem, és még több év elteltével is azt érzem, hogy tudom ki az igazi: egy olyan fiú, akivel már három éve nem találkoztunk a távolság miatt. Az érzéseim azóta se csillapodtak, és még mindig ugyanúgy szeretem, mint amikor először megláttuk egymást.

Az azutáni kapcsolataim amiatt dőltek romba, hogy nem tudtam túltenni magam rajta, és lehet, hogy ez ezután is így lesz.

Mégis a kérdésem csupán annyi, hogy megéri-e várni rá, vagy abban a reményben keressek másik fiút, hogy talán ő is betöltheti az előző fiú szerepét az életemben, és túl tudok lépni?



2016. júl. 7. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg tovább lépni..még ha nagyon nehéz is..😟😟
2016. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adj időt magadnak.. ne kezdj addig új kapcsolatba, amíg nem lépsz túl rajta. Fogtok találkozni valamikor? Tartjátok a kapcsolatot? Ha tényleg ennyire szereted, merj! Találkozzatok, beszélgessetek!

Semmi értelme új kapcsolatokba bonyolódnod, ha nem tudod magad túltenni rajta.

2016. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg nem vagy túl rajta, ne keress mást. Az ő helyét senki sem fogja betölteni, mert senki sem olyan mint ő. Viszont lesz más, akinek nálad saját helye lesz.

Először talán jobb lenne valami más elfoglaltságot, hobbit keresned. Vagy koncentrálj a barátaidra.

2016. júl. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2, körülbelül három éve találkoztunk először és utoljára, és a kapcsolatot sem tartjuk kb negyed éve, mert nem elérhető sehol.

Próbáltam azóta felvenni vele a kapcsolatot, de amelyik közösségi hálón elérhető, ott nem válaszol.

#1-2-3 Nagyon igyekszem túl lenni rajta, de ez tényleg nem egyszerű.

Új kapcsolatom is lehetne, de nem akarom, még csak félig sem vagyok biztos magamban.

Viszont azt remélem, hogy ha nem is az összes fiú, de lesz egy, aki majd elfeledteti velem.

Addig is fogadom a tanácsaitokat, és köszönöm! :)

2016. júl. 9. 20:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!