Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből a későbbiek folyamán...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből a későbbiek folyamán lehet valami?

Figyelt kérdés

Van egy fiú osztálytársam aki év eleje után egy kicsivel megtetszett nekem.Bevallottam neki hogy tetszik, de ő kedvesen vissza utasított.

Azután csak barátként tekintettünk egymásra és volt utána egy időszak mikor elkezdett furcsán viselkedni, azaz mellém ült, és az osztálytársaim is és a tanárok is mondták hogy romantikus helyzetbe kerültünk és hogy nekünk össze kéne jönnünk.

Aztán megbeszéltem vele ezta dolgot hogy furán viselkedett.Aztán suliba láttam a telefonja hátulján egy betűt és rákérdeztem mire elmondta hogy annak a lánynak a kezdőbetűjét írta fel aki tetszik neki aztán momdta hogy majd fog vele találkozni.Egyik héten találkozott is vele, de nem beszélt róla hogy sikerült-e vagy sem és egyszer rákérdeztem hogy sikerült-e a lánnyal és gondolom azt hitte hogy kifogom nevetni vagy valami és nem válaszolt, aztán tudtam hogy nem jött össze és ezt mondtam is hogy majd lesz neki egy másik lány.Ő egyébként egy zárkózott fiú aki inkább egyedül szokott lenni, bár néha-néha látom a lányok körében is viszont velem többet beszélt mint a többi lánnyal.Már amúgy leszedte a telefonja hátuljáról a betűt amit odaírt ablakfestékkel.Mostanában azt veszem észre hogy a közelemben van, tehát vagyok egy helyen és ő is odajön, majd elmegyek egy másik társaságba vagy helyre akkor ő is odajön.Viszont van hogy én is keresem a társaságát meg mondjuk a közelébe ülök.Volt amikor bunkón viselkedtünk egymással és szivattuk is egymást.Igazából lehet hogy ezek arra utalnak hogy bejövök neki vagy nem tudom, de szerintem még mindig nem jövök be neki.

Ő nem tudja hogy nekem még mindig tetszik, de szoktam a jelenlétében mondani hogy pl megbámultam egy fiút a buszon,stb...

A fiú és én is 16 évesek vagyunk.



2017. dec. 21. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha nincs ló, jó a szamár is.


Ha elejétől kezdve bejött volna neked, veled próbálkozott volna. Dehát 16 évesen nagyon szexelhetnék érzése van minden srácnak és szerintem ha párkapcsokat nem is, de egy együttlét esélyes.

2017. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

*bejöttél volna neki


Első voltam

2017. dec. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!