Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Korainak tartjatok a mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korainak tartjatok a mai vilagban ha sexualis eletet el a parjaval egy fiatal gyerek?

Figyelt kérdés

Nem magam miatt kerdezem csak erdekelne a velemenyetek az egyik baratnom miatt mert nem tudom hogy segitsek neki ebben. Mert nem meri megkerdezni otthon es tolem ker segitseget .

O 14/L a fiu is 14



2018. febr. 28. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez még korai. 14 évesen még bőven gyerekek vagytok. Nem csak lelkileg, de testileg is. Sokkal jobb érettebb fejjel belevágni. Ráadásul rengeteg következménnyel is járhat a szex, és most nem csak a terhességre gondolok, amire sokszor nem is gondol az ember.
2018. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, korai. Akkor is korai, ha 'sexualis'-nak irod a szexualist. Ennyi idos koraban nem 'parja' kene hogy legyen, hanem jatszotarsa, fiuja, baratja, korai az elkotelezodes, korai a szexualitas is.
2018. febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ertemen is ezt probaltsm tanacsolni a baratnomnek hogy varjanak inkabb
2018. febr. 28. 23:06
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen! És nem azért, mert jajjajjajj, akkora szentfazekak legyetek, de ennyi idősen még mint azt már írták előttem, nem vagytok testileg, lelkileg elég fejlettek, és szinte biztos vagyok benne, hogy 1-2 év után nagyon megbánná, és jónak se lenne olyan jó. Persze, én se mondom azt, hogy szűz legyél, mikor oltár elé állsz, vagy hogy csak egy emberrel szexelj egész életedben, de várd ki, várd ki, várd ki.
2018. márc. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon ráérnek még vele én majdnem 17-éves voltam amikor elveszítettem de még igy is megbántam! Lány vagyok egyébként
2018. márc. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!