Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy 14 éves lány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy 14 éves lány?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom kishúgáról van szó... Születése óta ismerem, sokszor vigyáztunk rá a bátyjával, de sosem gondoltam volna, hogy valaha megfog tetszeni egy ilyen fiatal lány.

Tudom, hogy az ilyet sokan elítélitek, mert elvileg az ilyenek csak ”kiakarják használni a lány naivságát” és ez sokukra igaz is, de én tényleg komolyan gondolom és a szexel is tudnék várni, az nekem nem okozna problémát... szóval szerintetek így is elítélendő lenne, ha járnék vele?

25/F



2017. jún. 3. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Előre sajnállak,kedves kérdező

Szerintem nem,viszonylag még elfogadható kategória,csak hát 9 év ilyen korban elég sok.

Mindenesetre itt fogsz kapni hideget-meleget,de szerintem még vállalható különbség,2-3 év múlva meg már a kutyát se érdekelné.

2017. jún. 4. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Az lehet a gond, hogy van aki 13-14 évesen olyan testi adottsággal rendelkezik mint egy 18-20 éves:D
2017. jún. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én az olyan embereket ítélem el, akik direkt a fiatal lányokra ”vadásznak” és meg sem próbálnak a korukbeliekkel ismerkedni. Nem tudom, hogy igaz-e az amit írsz, de ha tényleg tudsz várni vele mondjuk 2 évet, akkor járhatsz vele.
2017. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hallod, a legjobb barátod mit szól ehhez? :D
2017. jún. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


#4, Kb. annyit mondott, mint a 3-mas válaszoló.

2017. jún. 4. 08:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá :D
2017. jún. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát én meg csak akkor járnék vele a helyedben ha lenne szex persze nem azért hogy kihasználjam, hanem most képzeld el együtt vagy vele 2 évég majd megbolondulsz hogy mikor kaphatod meg aztán ő meg szépen szakít veled majd összejön mással akivel egy két hét után lefekszik, ennél nagyobb szívást el se lehet képzelni
2017. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
kérd meg a kezét ezt tenném
2017. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sok....
2017. jún. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!