Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha a lány 15 éves és a baratja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány 15 éves és a baratja 25 az nem túl sok? Vagy ez meg normális?

Figyelt kérdés
2017. máj. 1. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sok nagyon sok
2017. máj. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen korban még nagyon sok
2017. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
A lány még gyerek, kamasz, a fiú meg kész felnőt. Nagyon sok
2017. máj. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem aki 25 évesen 15 évesekre vágyik, annál bajok vannak. Az a minimum, hogy éretlen. Egy 15 éves lány pedig semmiképp nem érett egy 25 éveshez.

Ez max. a szexre mehet ki, de ebben a felállásban ez is gáz. Szóval akárhogy is nézem, ez sehogy sem normális.

De azért megkérdezném az ilyn embereket,mit képzelnek magukról.:)

2017. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Ez sehogy se normális.
2017. máj. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Változni fog valami valamilyen választól?? Egyértelműen nem fog, főleg ha még szereted is, ez is olyannyra felesleges kérdés, hogy egyszerűen nem értem, hogy emberben mikor megfogalmazódik, akkor mit érez, te életed?? Igen, akkor meg miért másokat kérdezed... Ha annyira képes voltál, hogy eldöntsd, hogy leállsz egy 25 évessel ismeredni akkor a többi miért nem megy magadtól?? Vagy miért nem azelőtt kérdezed mielőtt összejössz vele? Személy szerint ha húgom lennék a fas*it elzavarnám a fas*ba mégha az kell hozzá, hogy ő verjen agyon akkor is, de mindegy lógjál csak vele, csak aztán nehogy 50 évesen gondold meg magad és hírtelen ne a 15 éves korosztály kezdjen érdekelni...
2017. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igazad van #6-os, de ilyenkor felmerül egy masik variácio. Hogy a kérdést nem a 25 éves vagy a 15 éves teszi fel, hanem egy ex, vagy sértett "barát"!
2017. máj. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik osztálytársam 15 évesen jött össze egy 23 éves sráccal. Én el nem tudnék képzelni egy ilyen kapcsolatot, de azóta jól megvannak

17/L

2017. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!