Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írjak neki vagy ne?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés
Dióhéjban annyiról lenne szó,hogy van egy fiú,aki tetszik,és nem tudom eldönteni,vajon ő is így érez-e(régen osztálytársak voltunk,azonban most már csak ugyanabba a gimibe járunk ...)Néha futólag beszélgetünk(fel is szokott jönni az osztályba-a többiekhez-,de néha olyankor odajön hozzám is,és kicsit próbál szóra bírni;legútobb tett egy enyhe utalást arra azthiszem,hogy szingli...) vagy köszönünk egymásnak,legtöbbször(ha nem mindig)az ő kezdeményezésével,és ritkán a barátai is össze szoktak mosolyogni,amikor látják,hogy beszélgetünk,vagy mi...(ugyanis olyankor nagyon nehéz megnyílnom)...a kérdés pedig arra vonatkozik,hogy utoljára(nagyon régen,tobb mint egy éve) beszélgettünk,és nagyon közeleg a névnapja,és hogy ráírjak-e...Mit gondoltok?
2018. febr. 26. 16:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Pontosabban nagyon régen beszélgettünk ÜZENET formájában !!
2018. febr. 26. 16:04
 2/13 anonim válasza:
Mit veszítesz ha írsz neki? Semmit..Ahogy veszem észre őprobál közeledni most te kell meg tedd a következő lépést..Hajrá!
2018. febr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Azt mondod,semmit se veszítenék?

Azt el is felejtettem,de ő kb minden lánnyal ilyen beszédes,ölelgetős típus,és pont én lennék az,akinek visszaír?😏

2018. febr. 26. 16:16
 4/13 Péter22 ***** válasza:
100%

Most figyelj, 2 lehetőség van, az első az, hogy nem írsz rá és csak halasztod az egészet, aztán ha barátnője lesz akkor meg azon fogsz kattogni, hogy mi lett volna, ha ráirok...

A másik lehetőség az, hogy ráírsz, adsz esélyt a dolognak, megprobálsz megnyílni, és ha neki is jó ez, meg neked is, akkor lesz egy szép kapcsolatotok, ha meg nem, akkor legalább már tudod, hogy őt nem neked találták ki. 18/F

2018. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ráírhatsz

Kívánj neki boldog névnapot utána kezdj el beszélgetni vele. Hisz ő úgyis megnyillik majd:)

2018. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nagyon meggyőzőek ezek a válaszok...Azthiszem,teszek egy próbát!

Köszönöm a válaszokat!😊

2018. febr. 26. 17:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Azthiszem,fejlődő képes vagyok,ugyanis küldtem neki egy üzit!(boldog névnapot kívántam neki)Válaszként ennyit írt:köszi bajnok...szerintetek ez mit jelent?😊
2018. febr. 27. 15:37
 8/13 Péter22 ***** válasza:
Hát azt, hogy köszi bajnok xD kezdj el vele beszélgetni :D
2018. febr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

De a bajnok mire lehet célzás?(bocsi a nagyon hülye kérdésekért...)

Egyébként egy kisebb beszélgetésen már túl is vagyok,kiváncsian várom a holnapot...Szerintetek kellene vele holnap személyesen beszélnem?Ha igen,tudnátok tippet adni?(nagyon szerencsétlen vagyok,tudom😅...)

2018. febr. 27. 19:57
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szerencsétlen, talán inkább szerelmes. Nyugi! Mindenki így kezdi
2018. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!