Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak rá hogy még szerete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá hogy még szeretem? Lány vagyok 16eves a fiu 17

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2017.07.20-án bejeloltem a fiut es o vissza jelolt es ram irt elkezdtunk beszelgetni es latszott rajta hogy tetszem neki meg minden es egyszer csak igy megállt a beszelgetes gondolom megunta hogy nem talalkoztunk csak facen beszeltunk es egyszer csak igy megállt a beszelgetes de attol meg nem utal mert ezutan egy 1-2 honap mulva ram irt mert kiraktam egy kepet messenger napomba a motoromtol es oda irtam hol vagyok es o pont abba a faluba lakik es ram ort hogy mit keresek e itt meg hogy itt vagyok e még mert ha igen kijon hozzam szoval nem utal meg irta hogy ha megyek maskor irjak neki. Na mind1 Es kb beszeltunk 4-5 honapot es mostmar nem lattam 2x de nem beszeltunk es meg mindig szeretem es fel ev mulva egy iskolaba fogunk jarni mert at megyek oda ahol o van szval ezert is felek ra irni mert majd mikor meglat kirohog vagy valami.Szoval segitsetek kerlek hogy hogy irjak ra vagy hogy kezdjem el ujra a beszelgetest?? Irtam neki egy kis regenyt is amibe le irtam mit erzek iranta stb... Elkuldjem neki? Nagyon felek...

#hogy még szeretem?
2018. febr. 22. 21:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocsi csak gyorsan írtam:( Es amugy lassan fél éve csak ő jár a fejemben...
2018. febr. 22. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivan?
2018. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ooo a konyv... en is irtam egyet a lanynak, akit szerettem, es azt mondta, egessem el, mert neki nem kell. De en alig ismertem ot. Ha ti tenyleg olyan sokat beszeltek, egyszer talalkozz vele, es akkor mondd el neki, semmikeppen ne irasban! Ha attol felsz, hogy kirohog, es ezert nem probalkozol nala, akkor eleve ertelmetlen az, hogy beszelgettek, mert a te celod az, hogy osszejojjetek. Akkor probald meg.
2018. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A konyvet pedig ne add oda neki, ha meg nem is talalkoztatok, akkor nagyon ijeszto lenne. Majd ha mar jartok egy-ket eve, akkor mehet
2018. febr. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mar nem beszelunk es az a lenyeg hogy ujra beszelni akarok vele csak nem tudom hogy irjak ra es mit.:/
2018. febr. 24. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak kerdezz ra, hogy mi van vele, ilyenek
2018. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!