Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit irjak neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit irjak neki vissza?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal és hát elég jóba lettünk. Próbáltam már elhívni találkozni de nem jött össze. Megpróbáltam kb egy hete is de megint azt mondta nem ér rá. Azóta és akkor sem írtam vissza mert nem tudtam hogy mi lenne jó válasz ebben az esetben. Nem nem szeretném hagyni a lányt fontos számomra és addig nem lépek tovább még meg nem mondja hogy nem akar velem járni.

16l 17f



2018. febr. 13. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Kérdezz vissza, hogy mikor ér rá? vagy csak azért mondja, hogy elfoglalt, mert nem akar veled találkozni?
2018. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
B*szki, ne lihegj már a csaj nyakába, azzal csak szánalmasnak tűnsz. Elhiszem, hogy tetszik neked, de a csajok azzal kezdenek el járni, aki mellett jól érzik magukat, nem pedig azzal, aki közli velük, hogy "szia, tetszel, járunk?" . Szóval először is kell sok közös program (inkább társaságban, csak akkor más ne nyomuljon rá), aztán majd megfogod a kezét és aztán majd megcsókolod.
2018. febr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem harcolj érte. Minden lány szereti. Írj neki. De vigyázz nehogy túlnyúzd. Ha esetleg van barátnője akkor tőle meg tudod kérdezni. Igazából el is mondhatnád neki az érzéseidet. Nincs mit titkolni rajta. És az ilyen pasikért döglenek a csajok.
2018. febr. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!