Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit írjak neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit írjak neki vissza?

Figyelt kérdés

Két éve volt,hogy egy nálam három évvel idősebb fiúval elkezdtem beszélni Facebookon, naponta írogattunk egymásnak, többször hívott találkozni is, rengeteg olyan jelet küldött, hogy tetszem neki. Én viszont nem adom egyből magam, kicsit zárkózottabb lány vagyok, és lehet, ez volt az, ami miatt lerázott. Egyik nap írt üzenetet, hogy van egy lány, aki tetszik neki, és az a lány elhívta őt találkozni, és reméli,ez nem baj nekem. Csak aznap vettem észre,hogy mikor ezt az üzenetet elküldte már 4 napja kapcsolatban volt a lánnyal, és már előtte, a hátam mögött is találkozgatott vele, magyarul jól becsapott engem. Utána összvesztünk, mert nagyon rosszul esett, hogy én tök őszinte voltam vele, ő meg mással randizik a hátam mögött. Azután pár hónapig járt a csajjal, majd utána vele is vége lett. Tegnap ismét írt nekem egy üzenetet, hogy szeretne bocsánatot kérni, és hogy tudja, hogy ez nem volt szép tőle, illetve nem várja el, hogy minden a régi legyen. Szerintetek egyáltalán válaszoljak az üzenetére? Ha igen, mit? Furcsállom, hogy 1 év után jut eszébe bocsánatot kérni.

17/L


2017. júl. 26. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Ugy kezel teged, mint valami babut. Jo potlek vagy neki.
2017. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, B terv vagy neki. Ne is beszélj vele!
2017. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!