Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit irjak vissza facebookon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit irjak vissza facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki nagyon tetszik, egy suliba jarunk, o most 12.-es, en 10.-es. Tegnap felkoszontottam facen nevnaja miatt, megkoszonte, de nem tudom mit irjak vissza.. (Jovoheten szalagavatojuk van, lehet hogy megyek) lehet cikin hangzik, de nem tudom milyen temat dobjak fel. (Szerintem van nala eselyem, mert eszrevettem, hogy szokott nezni(remelem nem ertem felre)) elore is koszonok mindent!

2017. febr. 4. 07:21
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
figyelj, küldj neki egy smiley-t és ha akar dumálni, akkor majd ő felhoz vmi témát. te vagy a lány, nem ő, neki kell felhozni egy aktuális témát te meg folytatod és jön magától az egész
2017. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát igazából kicsit nehéz megmondani hogy mit írj.

Küldhetsz emojit mint ahogy az első mondta, de szerintem csak leláttamozza és nem ír rá semmit. Egy emojira nem lehet mit írni, utálom ha valaki csak válaszba pár emojit küld. Szerintem úgy fogja venni hogy reagáltál a köszönöm-re emojival és kész. Viszont ha az emojira ír valamit, esetleg rákérdez hogy mi újság (szóval érdeklődik), akkor szinte biztos hogy érdekled.

2017. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
na neee eszedbe ne jusson azt csinálni amit az első mond... fiu létemre az a lány aki rendszeresen csak egy smiley el válaszol totálisan ignoralja magát a szememben... nehogy már mi csináljuk mindent ti meg ültök a seggeteken azt vártok... egy beszélgetéshez két ember kell (minimum) ha nem tudsz vele miről beszélni az mar reg rossz... én sosem gondolkodtam még el azon miről fogok beszélni egy lánnyal írom ami eszembe jut azt a téma meg megy ide-oda ha ő is nyitott de ha nekem smileyt ir és csak azt elég rendesen elvagja alattam a fát... 17/F
2017. febr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megkerdeztem mikor lesz a szalagavatojuk, tok normalisan valaszolt es ennyi. Ugy erzem lerazott. Lehet, hogy csak bekepzeltem, hogy van nala eselyem :s
2017. febr. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!