Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá neten?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá neten?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nálam 6 évvel idősebb (én 15,ő 21) és nekem ő az ideálom, és ő olyan típusú srác, aki tudna rám várni, de nem tudom, hogy hogyan kezdeményezzek vele beszélgetést facebookon, mert élőben tudunk beszélgetni,de neten nem tudom mit írhatnék, vagy hogyan kezdjek el vele facen beszélgetni.

2018. febr. 11. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Férfi vs. gyerek.

Ebből semmi jó nem fog kisülni. Előre szólok.

Nem, egy 21 éves nem fog rád hosszú hónapokat várni, álomvilágban élsz :)

2018. febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom nem az volt a kérdés, hogy fog-e rám várni, hanem, hogy hogy írjak rá.Amúgy meg nem ismered így honnan tudod, hogy nem várna rám?
2018. febr. 11. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is köszönj rá

érdeklődj felé hogy hogy van, mitcsinál, lenne e kedve találkozni, küldj neki videókat képeket. Meséld el hogy mi történt ma veled.

De én úgy gondolom, hogy nem egy felnőtt férfival kéne egy tininek kapcsolatba lépni.

De te tudod... csak nehogy a végén csalódás érjen és többet akarjon tőled.

15/L

2018. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2: Onnan, hogy tudom, hogy milyen egy egészséges 21 éves férfi.. 😊

Jó tanácsból mondom, hogy ne érezd magad nagy lánynak.

2018. febr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!