Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mit jelent vajon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent vajon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most jellenleg van egy barátom 2.5hónapja tehát még eléggé friss kapcsolat.ő eddig a második barátom. Az elsőn nagyon nehezen tudtam átlépni.nos egyik nap az exem/az első szerelmem/ érdeklődött a barátomtól akivel eléggé jóban van,hogy miért nem jöttem , miért nem vagyok ott? Majd később elnéztem arra a rendezvényre ahól éppen voltak, és ahogy beléptem szembe jött velem az exem. Néztük picit egymást majd köszönt ami nagyon meglepett..majd idővel láttam hogy nézegetett rám és énis rá :( majd párx oda is jött mellénk barátommal beszélgetni. És leültünk körbe ő pont szembe űlt velem és ilyen 2-3 mp-eket szemeztünk,amikor én épp nem néztem ő néha akkor is nézet.. Nagyon nagyon felkavart és nemtudom mit csináljak mert szeretem a barátol de lehet tetszik még.?

16/L


2018. jan. 28. 00:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Néha még mosolyogtunk is. Normális válaszokat légyszi:)
2018. jan. 28. 00:33
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyébként exemmel nem hinném hogy újra össze jönnék mert neki csak fellángolás voltam, és elég rövid ideig voltunk együtt.. Nem is tudnák benne megbizni. Viszont akkor elég sokáig kküzdöttem érte és azthittem végre tulvagyok már rajta.
2018. jan. 28. 00:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tojdd le az exed. Ha neki tènyleg csak egy fellàngolàs voltàl, akkor most mièrt akarna többet? Szerintem csak bàntja, hogy most màssal vagy. Ne hagyjd, hogy tönkretegye a kapcsolatodat. Azt neked kell eldöntened, hogy boldog vagy e a mostani pàroddal, de ne engedj az exednek. Szerintem csak szórakozik veled.
2018. jan. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2018. jan. 28. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!