Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kit válasszak vajon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak vajon?

Figyelt kérdés
Már 2 hónapja együtt vagyok a barátommal, mostanág elkezdtem beszélgetni az egyik haverjával, akire eléggé féltékeny..de én bírom ezt a srácot...mit tegyek? Szakítsak a barátommal?

2018. jan. 26. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Adj még egy kis több időt, hogy mindkettőt jobban megismerd
2018. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt te neked kell eldöntened.. Nehogy már most komolyan az internettől kérdezd meg. LÉGY NORMÁLIS EMBER, döntsd el te ne egy rakás hülye ember döntse el helyetted...
2018. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha féltékeny akkor egyre inkább az lesz, tönkre megy a barátságuk.


Ha te inkább a barátját választanád, mert úgy gondolod, hogy jobban összeilletek, genyóság lesz így is, úgy is, de akkor legalább legyél őszinte, korrekt a mostani barátoddal, ha úgy érzed választanod kell és netalántán mást választasz, akkor szakíts. Ha pedig barátodat szereted, és semmi más terved nincs a másikkal, akkor beszéld meg vele, hogy nem kell féltékenynek lennie, nincs oka rá, de tartsd tiszteletben az érzéseit, beszélj kevesebbszer a haverjával, ha neki így jobb.


Remélem mind a két végletre tudtam adni tanácsot.

2018. jan. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!