Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lányként normális ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányként normális ez?

Figyelt kérdés

Vágyom a szerelemre, akivel nem 12-13 éves szinti kapcsolat van, hanem tényleg lrzelmes, szerelmes, akivel mindent meg rudok beszélni, és akivel el veszthetném a szüzességem. Ne nézzetek hülyének, de tényleg szeretném :)

UTÁLKOZÓK KERÜLJENEK



2017. nov. 3. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem normális, de ez kellene, hogy legyen a normális. Manapság nagyon sok embert a vágyai irányítanak. A Te helyzeted még mindig a teljesen elfogadható kategóriába esik, mert az erkölcstelen többség ellenére még mindig rengeteg az, aki szerelem alapú párkapcsolatot keres... viszont én itt vagyok 18 évesen, és már csak egy kapcsolatot akarok, akivel életem végéig együtt leszünk, ha eddig a szürreális pontig nem jutsz el, még esélyed is van a célodra. :D
2017. nov. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
TE buta vagy!!
2017. nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!