Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves lányként normális ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányként normális ez?

Figyelt kérdés

Vágyom a szerelemre, akivel nem 12-13 éves szinti kapcsolat van, hanem tényleg lrzelmes, szerelmes, akivel mindent meg rudok beszélni, és akivel el veszthetném a szüzességem. Ne nézzetek hülyének, de tényleg szeretném :)

UTÁLKOZÓK KERÜLJENEK



2017. nov. 3. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont ez a normális, persze, hogy vágysz rá :)
2017. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Énis erre vágyok, és hamarosan nem csák várni fogok rá. Hanem folytatni. 16/F Írj privátot, ha valami tanács kellene. +-ba.
2017. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ebben a korban a legeslegnormálisabb. 12-13 éves korban inkább csak azért "szeretnék" mert a TV-ben meg az utcán azt látják és akkor mindjárt őkis szerelmesek akarnak lenni közben nincsenek felkészülve egy kapcsolatra.
2017. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem tudtam eldönteni, hogy velem van a baj, vagy másokkal.

Azt látom mindenhol, hogy a velem egykorúak esetleg idősebbek így-úgy együtt vannak, mégis össze-vissza csalják egymást. A lányoknak annyira nincs önbecsülésük hogy minden buliban más fiúval látom őket, és nem akarok olyan lenni mint ők, ezt nagyon gáznak tartom.

Viszont nagyon nehéz találni olyan fiút, aki ugyan így gondllja, mint én.

2017. nov. 3. 21:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok:) 17/l
2017. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
teljesen normális, én is hasonlóképpen gondolkodom csak én fiú vagyok :)
2017. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok de én mindent megpróbáltam a kutyának se kellek.

16/F

2017. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Normális, csak ne add oda magad egykönnyen senkinek ;) Egyszer úgyis találsz majd egy rendes fiút!
2017. nov. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyetértek veled teljesen.

14/L

2017. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én mindig is vágytam egy ilyen kapcsolatra, de az a baj, hogy eddig mindig olyan lányokkal hozott össze a sors, akik idővel nem tudták értékelni a szeretetet és mindig megbántottak és nehéz újra meg újra bizalmat szavazni, de ettől még persze vágyom egy olyan lányra, mint amilyet a kérdező leírt. F
2017. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!