Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valakinek valami jo tanacs?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek valami jo tanacs?

Figyelt kérdés

Teljes mindenembol szeretek egy szemelyt.Mar mindent megprobaltam nala de tenyleg mindent de neki nem kellek le se szar.Nem tudom ot kiverni a fejembol

Nincs olyan nap hogy ne gondoljaak ra

Nagyon faj hogy o le szaar es ez mar kezd felemeszteni engem

Nem tudok ugy rola beszelni hogy ne kezdjek el sirni.

Mit tegyek?


2017. nov. 3. 19:33
 1/3 negruto000 válasza:
Én amikor hasonló helyzetben voltam, annyit tettem (mikor már bebizonyosodott, hogy nincs esélyem), hogy kibőgtem magamat, beszéltem 1-2 baráttal,közben rájöttem, hogy hülyeség ilyesmin emésztenem magamat. Egy hét múlva már nem is éreztem semmit az illető iránt. (Sőt utólag nem is értem, hogy mit csíptem benne.)
2017. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj róla a barátnőiddel/barátaiddal.
2017. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igyál! A sírástól kiszáradsz meg beszélgess róla a barátaiddal.
2017. nov. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!