Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » HELP! Valakinek tapasztalat/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP! Valakinek tapasztalat/ tanács?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon régóta szórakoztunk egymással, de sosem vett komolyan, így én sem. Párszor mondtam neki hogy legyünk együtt "hivatalosan" is, de elutasította, szórakozásra vágyott. Most megkeresett hogy sajnálja, bánja hogy nem úgy állt hozzám. Sokáig nem beszéltünk, most találkozni fogunk, fogalmam sincs mit tegyek, nekem még mindig fontos, de félek nem változik semmi. Lehetséges hogy most nőtt be a feje lágya? Egy csajozógépből lehet hűséges társ egy életen át?

2017. jún. 27. 11:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ritka, mint mackósajtban a brummogás...
2017. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam ilyet, és sajnos az illetőnek nem nőtt be a feje lágya. :/
2017. jún. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!