Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak nem ír vissza?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nem ír vissza? SoS Valakinek valami jó tanács nem akarom feladni

Figyelt kérdés

Van egy lány akit még nem ismerek csak láttuk egymást párszor és nagyon tetszik. Facebook-on bejelöltem ráírtam valami hülyeséggel és elékeztünk beszélni ami kb 2 mondat volt:D:D(Igen szűk szavú volt) mert állítólag barátja van..:/ írtam neki h akkor is megakarom ismerni abból nincsen semmi. Lehet h kiderülne h nincs is közünk egymáshoz ha nyitott lenne a beszélgetésre.. De nem ír vissza

Valakinek valami jó tanács? minden képen meg akarom ismerni még ha csak barátok lehetünk akkor is.


2016. máj. 1. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl rámenős voltál
2016. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De valami megoldást mondjatok:D:D szoktuk látni egymást..
2016. máj. 1. 22:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szoktátok egymást látni, akkor talán próbálkozz személyesen beszélgetni vele. De ha tényleg ennyire nem vevő rá, akkor hiába erőlteted. Valószínűleg nem akarja kockáztatni a kapcsolatát. Ezt pedig el kell fogadnod.
2016. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!