Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnék végre olyan fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék végre olyan fiút találni, aki szeret engem, nem csak én őt?

Figyelt kérdés
2017. nov. 2. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
írj üzenetet :D
2017. nov. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. nov. 2. 20:03
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, például egy olyan helyen, amit te is szeretsz, menj csak el pl korcsolyázni, és ott ha van egy olyan fiú mint te, hasonló akkor van esélyed rá. 16/F Privátba írhatsz ha akarsz, ott is tudok segíteni. Többet is.
2017. nov. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy nem keresed. Nem kell ráfeszülni, nem kell tartani attól ha nincs valakit - ha egyedül vagy, addig tudsz magaddal foglalkozni, magadat fejleszteni bármilyen téren. Szerintem nem éri meg olyanokkal összejönni, akikkel nem tudsz komoly kapcsolatban együtt lenni, akivel tényleg összeilletek, azzal ezt mindketten tudni fogjátok. :) 20/f
2017. nov. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsóval is egyetértek, és magammal is, mert én kerestem és találtam. :)
2017. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A válasz nagyon egyszeru neked is meg kell tanulnod szeretni, és akkor van remény hogy vissza kapod! Mivel a többi ember az csak a tükörképed, azt kapja mindenki amit ad.


Kilehet dolgokat erőszakolni az emberekből bármit, törődést,rajongást, csodálatot...de ez még mindig nem szerelem, de még csak nem is szeretet.

Már a kérdésedben is megvan a problémára a válasz önző vagy, lehet észre sem vetted de már a kérdés elárulta hogy mi az egyik akadája hogy normális kapcsolatod legyen.


Nekem is az az álmom ami neked, de ez nem olyan egyszeru...ráadásul a világ is téves infokat ad arról, hogy hogyan is kell szeretni. SZERESD önmagad mindig ez folyik a csapból, de azt nem mondják hogy ez miatt egy önző g**i leszel :)...


Én személy szerint a Bibliában találtam meg erre a választ, hogy mi kell egy valóságosan boldog párkapcsolathoz....nem gondolkodtál még el azon, hogy hiába is várod hogy szeressen a másik egész egyszeruen nem megy? Hiába is várod, hogy a világ szeressen meg a pasik nem kapod meg..mert ahhoz kell még valami-.


Nekem eddig kb 15 barátnőm volt, de mindig ugyan az volt a probléma amikor szétmentünk..hiányzik VALAMI mind a kettőnkből ami miatt nem tudunk szeretni...keresünk valamit, de mindig a másikban de soha nem találjuk meg.


Vagy kierőszakolod a másikból a szeretet és megutál...vagy elfogadod, hogy ehhez más kell. Ez egy hatalmas téveszme, hogy boldog leszel valaki mellett örökre ezen a földön....ahhoz kell egy kis segitség is, én legalább is már észre vettem, hogy isten az.


Ez egy összetett téma, ezért hülyének lehet nézni...de én is gondolkodtam úgy mint pl te is...amig nem láttam meg valamit :) te nem is pasit keresel igazából, csak pótolni akarsz valamit, vagyis VALAKIT. Utána kellene igazából amikor már azt a valakit is megtaláltad.

2017. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként már megtaláltam a pasit
2017. nov. 2. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:
1 ora lefolyasa alatt? Az igen
2017. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyah, gyorsan toljátok, esküvő éjfélkor lesz? :D
2017. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy találtam meg a pasit,hogy már van,aki nagyon tetszik
2017. nov. 3. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!