Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem fogok olyat találni aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem fogok olyat találni aki igazán szeret és csak én kellek neki. Az létezik?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom ahol igazán szerelmes voltam/vagyok a srácba de ő még nem érzett így irántam, stb, stb, szakított velem. Úgy tűnik mások iránt érdeklődik azóta de nekem is van mikor ír... (de miért?? Erre is válaszolhatna valaki)

Én úgy érteztem vele életemben először, hogy boldog vagyok. Úgy éreztem össze tartozunk, nagyon sok hasonló volt bennünk ami jó volt neki is tetszett. Mindig jó kedvre tudtuk a másikat deríteni. Jó volt a kora is (3 évvel idősebb). Közel lakott hozzám, tartott valahol az életben ott ahol kellett. Hasonló terveink voltak, külsőre is illettünk egymáshoz. Szépnek, szexinek tartott. Viszonylag jók voltunk egymásnak az ágyban is. Külsőre nem ilyesmi fiúk voltak az ideáljaim de ő megfogott valamivel, mindennel, vonzott. Több mint egy hónapja csak rá tudok gondolni, reménykedtem már csináltam mindent. Van mikor ír, de màr beszélni sem tudunk miről pedig jól esne. Ő szokott mindig keresni, kétszer találkoztunk is szakítás óta. Szerintem olyan problémák voltak köztünk amiket simán ki lehet javítani. De úgy látom ismerkedik (legalább is akar) másokkal is. Nekem azt mondta nem tudja mit akar, össze van zavarodva, stb, stb. Persze mindenki azt mondja lépjek túl rajta de egyszerűen nem megy. Nekem akkor is ő kell. Ő a másik felem. Úgy érzem nála jobbat és ennyire megfelelőt sose fogok találni többet. Életem első komoly szerelme.

Reménykedek hogy még fel fog keresni mikor lecsillapodtak a dolgok, de ha addig ismerkedik másokkal csak távolodni fogunk egymástól :(

Én is azóta megismertem jó pár srácot de vagy szexet akarnak csak, vagy akárki jó nekik csak legyen valaki, vagy messze laknak, stb. A lényeg, hogy egyik sem fog meg semennyire.

Nem járok sehová mert a barátaim sem. Egyedül nem szeretnék. A fb nem valami jó ismerkedésre. Félénk vagyok kicsit leszólitani nem mernék úgy senkit.

Fogalmam sincs ilyen körülmények mellett nekem még is hogy lenne majd másik barátom?? :/ nagyon félek hogy sose lesz, vagy nem olyan akivel igazán szeretni fogjuk egymást..

Kérlek segítsetek nagyon el vagyok keseredve. Az összes kérdésre írjatok véleményt légyszi :) L



2017. máj. 9. 21:52
 1/4 anonim válasza:

Szia :)

Szerintem, ahogyan te is írtad a fiú össze van zavarodva, ezért nem tudja, hogy mit is akar pontosan. Nem tudom, hogy hány évesek vagytok, de ha még szakítás után is találkoztatok, akkor annak ellenére, hogy más lányokkal is ismerkedik nem azt jelenti, hogy megszakad köztetek a kapcsolat. Lehet, hogy most barátok lesztek, de majd később úgyis együtt lesztek és megpróbáljátok újra.

Ne aggódj azon, hogy nem kapsz magadnak még valaki, aki szeretni fog. Biztos vagyok benne, hogy találni fogsz :) Most neked is nehéz, ez természetes, de lehet, hogy nem is számítasz rá és valaki belép az életedbe, akivel ugyan úgy jól fogod érezni magad.

Sok sikert kívánok a továbbiakra! :)

2017. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 L.Bandita ***** válasza:
Mi volt az oka hogy szakítottatok? Mit mondott miért nem akarja veled folytatni?
2017. máj. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Túl hamar jöttünk össze a volt barátnőjével való szakítás után (így igaz egyébként szerintem is korai volt), és még nem tudott rajta túl lépni. Erre akkor jött rá mikor mi már együtt voltunk.

De úgy érzem ha nem kapaszkodok minden apró lehetőségbe (mert szerintem neki nem olyan fontos a dolog mint nekem) akkor egyre távolabb kerülünk egymástól, és mással lesz végleg boldog.. :( Az a baj jelenleg kicsit úgy érzem csak nekem fontos, neki van társasága nélkülem is.

Ma beszéltünk mondta nem akar mással járni, jelenleg senkivel.. de én azért nem teljesen így látom az ismerkedései miatt :/

2017. máj. 11. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:
De örülnék egy ilyen lánynak aki ennyire szeretne és fontos lennék neki :) Biztos találni még olyan fiút aki nem csak szexet akar és az idő pedig múlik,az élet megy tovább, szóval majd minden alakul ahogy lennie kell
2017. máj. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!