Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz manapság olyan barátnőt találni 20-30 közti korosztályban, aki szeret olvasni és írni is, kisebb fajta könyvmoly?

Figyelt kérdés
Mindig csak a facebook, instagram, meg más kretén oldalak. Mert folyton elérhetőnek lenni a neten akkora élmény...
2016. okt. 31. 10:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
10%
Ilyen lány engem is érdekelne, hogy hol található. :) 26F
2016. okt. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
15%
Torzult igények, torzult elvárások...
2016. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
65%

Van egy csomó ilyen lány. Ez nem jelenti azt, hogy nem interneteznek meg instagramoznak...

Érdemes körülnézni magyar írófórumokon, vagy molyon, fanfiction blogokon. Esetleg magyar tumblr blogok bizonyos rétegében.


(én ilyen olvasós-írós lány vagyok, de érzelmileg nem állok készen egy kapcsolatra jelenleg, de tudom, a többiek hol fellelhetőek)

2016. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Én szeretek olvasni. :) Bár írni nem igazán,nincs hozzá érzékem.

18/L

2016. okt. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
2-es: menj a pokolba :)
2016. okt. 31. 10:51
 6/38 anonim ***** válasza:
0%
A könyvolvasás korszerűtlen, túl lassú az élet tempójához. Így kevesen olvasnak rendszeresen, ha már nem iskolások vagy kötődik a megélhetésükhöz.
2016. okt. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
71%
Hát én állandóan olvasok. Mondjuk ronda is vagyok. De instán is van fenn képem, 3 db. Egyik sem rólam.
2016. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
87%

6# Elég szomorú,hogy így gondolod.

Ezért van ennyi írastudatlan,önmagát kifejezni alig tudó,műveletlen suttyó.

Az olvasás soha nem megy ki a "divatból". :) (Értelmes embereknél ugyebár).

2016. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Titusztitusz ***** válasza:
9%
Jaj kérdező...Tudod, a DIVAT mindig nagy úr...Most sajnos az ilyen "fészbuk" féle portáloknak van a szezonja...De majd ez is változik idővel...Szóval ne keseredj el nagyon,előbb-utóbb csak találsz majd olyan barátnőt,aki hozzád való lesz...Addigis keresgélj kitartóan...(De ha lehet, inkább ne a "fészbukon"...)
2016. okt. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Egyetértek, az olvasás soha sem megy ki a divatból, akármennyire is erőltetik ezt a hulladék eszmét, hogy ódivatú, idejét múlt szokás. :)

Sajnos valóban nagyon sok az önmagát kifejezni nem tudó ember, tragikus helyesírással, írásképpel. Büntetném őket, alapvető emberi műveltség a megfelelő helyesírás elsajátítása. Ehhez nem kell egyetemet végezni, elég lenne csak normálisan figyelni az általános iskolában nyelvtan órán.

2016. okt. 31. 11:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!