Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz manapság olyan barátnőt találni 20-30 közti korosztályban, aki szeret olvasni és írni is, kisebb fajta könyvmoly?

Figyelt kérdés
Mindig csak a facebook, instagram, meg más kretén oldalak. Mert folyton elérhetőnek lenni a neten akkora élmény...
2016. okt. 31. 10:38
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
81%

20#

Nekem kicsi koromban mindig azt mondták a felnőttek,hogy (szinte) mindegy,hogy mit, csak olvassak.:)

Ebben van valami.

Sok mindent köszönhetek annak,hogy rengeteget olvastam és olvasok a mai napig. Könnyedén ki tudom fejezni magam,nem rettenek meg ha beszélni kell mert gazdag szókincsem van ellenben azokkal a kortársaimmal akik egy könyvet sem olvastak még el életükben. Néha én éreztem magam kellemetlenül amikor "le kellett egyszerűsítenem" a mondanivalómat az osztálytársaimnak mert nem értették meg, pedig nem is használok idegen szavakat csak szeretem választékosan kifejezni magam.


Nem mellesleg: hasznos időtöltés. :)

2016. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
33%

#21 jó :) egyébként nem azt akartam mondani, hogy rossz dolog olvasni. csak tényleg teljesen más tempó az olvasás, mint ez a rohanó világ, ahol egy perces koncentrációkra vagyunk rálőve, ahol egy három perces videót végignézni sokszor már türelmetlen az ember.


én is olvasok amúgy még most is. csak egyszerűen észlelem, hogy mennyire más ez. ahogy lassú filmeket nézni is. meg látom, hogy a kollégáim, barátaim közül mennyien olvasnak. szóval ez egyszerűen már nem az a világ, amit hallottam még előző generációktól, hogy egy megjelent új könyv az általános kultúra része lett, mert sokan elolvasták, sacc ahogy ma egy tv sorozat.(mondjuk ennek az is az oka volt, hogy sokkal kevesebb könyv jelent meg, szóval nagyobb eséllyel olvasták ugyanazt) ma könyvekre hivatkozni mondjuk poénokban teljesen esélytelen, mert nem fogja érteni szinte senki. ilyesmit értek azon, hogy nem korszerű.

2016. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
69%

már nem azért, de mióta divat - nem divat kérdése az olvasás? ha kérdező, te 20 felett vagy, akkor meg végképp nem értem a kérdést

ilyen kérdéseket a lázadó tinik szoktak kiírni, akik még státusz problémát csinálnak akármiből

ugyanez a helyzet a facebookkal..., nem ördögtől való dolog, rengeteg értelmes és jó dolog van fenn, blogok, szakmai fórumok, írók, klubbok

ha ezeket nem ismered, az egyedül a te hibád, a kérdésed is arról árulkodik, hogy tájékozatlan vagy

és hidd el, rengeteg 20-30 közötti nő van, aki szeret olvasni, de nem ez határozza meg az embert, főképp nem ennyi idősen, amikor már az emberek többsége a saját karrierjét, családját igazgatja

2016. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 K...László ***** válasza:
25%
Sajnos én midig ilyen lányokat találok. 120 feletti az IQ-m és szakbarbár vagyok, erre mindig a humán beállítottságú könyvmoly lányokat dobja a társkereső. Egy atomfizikus lánnyal szeretnék már beszélgetni. Mivel nem jártam főiskolára, van sok homályos folt az ismereteimben, és szeretek kísérletezgetni a laboromban, ahhoz kéne hozzászólnia:-)
2016. okt. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
77%

Ki szerint idejétmúlt az olvasás? :D De szeretem az ilyen okosokat...

Kérdező, úgy látom csak kicsit kétségbeestél, biztos vagyok benne, hogy te is tudod, vannak még ilyen lányok :)

Nyilván kicsit nehezebb ilyen szempontok alapján ismerkedni, de nem lehetetlen találni ilyet sem.

2016. okt. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
60%-os tipikus pesti panelproli lehet akinek az Xbox a nagy szórakozás, azon is disznótorost játszik. :D
2016. okt. 31. 13:31
 27/38 anonim ***** válasza:
0%
#26 jól van személyeskedj csak tovább... képzelem mennyi privátot kaptál, hát igen az olvasáson edzett stílus :D
2016. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
61%

"ahol egy perces koncentrációkra vagyunk rálőve"


Ugyan, ne túlozz már! Éjjel-nappal Budapestet nézni és bulizni van idő? Amúgy meg e-bookot tudsz olvasni utazás közben is, bárhol. Ne akard már nekem megmagyarázni, hogy a nap 24 óráját olyan aktív és HASZNOS koncentrációval töltöd, hogy nem férne bele, ha akarnád.

Mellesleg, ha te a napjaidat 3 perces szakaszokra aprózod, akkor minden lehetsz, csak nem hatékony. Kivéve, ha egy szalag mellett dolgozol.

2016. okt. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
79%
Mi lenne, ha olyan oldalakon próbálkoznál, ami kifejezetten "könyvmolyok" gyűjtőhelye. Feltételezem, hogy facebookon is vannak csoportok.
2016. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
79%
Már megint ciki a panel? Én panellakó könyvmoly vagyok, nem állnék le soha ilyen előítéletes barommal.
2016. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!