Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nehéz manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz manapság olyan barátnőt találni 20-30 közti korosztályban, aki szeret olvasni és írni is, kisebb fajta könyvmoly?

Figyelt kérdés
Mindig csak a facebook, instagram, meg más kretén oldalak. Mert folyton elérhetőnek lenni a neten akkora élmény...
2016. okt. 31. 10:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
75%

Manapság majdnem mindenkinek van fb-ja. Nem értem, miért skatulyázzátok be a lányokat? Nekem is van fb-om, nyilván nem szelfikkel van tele, hanem mondjuk zene linkekkel.


Egyébként egy csomó könyves, olvasós program van, járj el azokra.


Én az exemet instagramon találtam meg, egy könyv révén amit mindketten szeretünk. Kevés olyan intelligens embert ismerek, amilyen ő. (És ő is ezt állította rólam.)


Attól, hogy most divat a facebook meg az instagram, nem csak egyféleképpen használják őket.

2016. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
11-es, most elgondolkoztam azon h legyen-e insta fiókom :D
2016. okt. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
#12 én csak bátorítalak :D nekem egy tökéletes platform, megoszthatom a tájképeimet, követek egy csomó amatőr fotóst, pluszban még a nyelvtudásom is fejlődik (szereztem pár külföldi barátot onnan.)
2016. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
18%
Lol másokat büntetnél hozzáállással most aztán nagyon azt a képet fested az olvasásról, h jót tesz :D az meg amit írtam tény. Nagyon kevés dolgozó ember olvas rendszeresen.
2016. okt. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
83%
Aki hozzá van szokva, az fog olvasni. Aki meg soha nem szerette meg, az nem fog csak úgy elmélyülni egy könyben.
2016. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
84%
60%: Én nem reklámoznám a primitív hozzáállásom.
2016. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
Mi itt a primitív hozzáállás okoska? Pont ti mutatjátok meg mennyit ér olvasni.
2016. okt. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
70%

17#

Jól van,nem szeretsz olvasni. Mi igen.

Nehogy már minket szólj le mert mi olvasunk! :D Szabadidődben is állandóan dolgozol? Sivár életed lehet.

2016. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
80%

Khmm... Azt ugye tudod, hogy pl. Vavyan Fable, Stephen King, G.R.R. Martin és még nagyon, nagyon sok író is fent van fb-on?

Pl. ha egy lány szeret olvasni, akkor őket is követi, lájkolgatja, és kb. 1000 könyv van bejelölve, hogy már olvasta.


Attól, hogy valaki szívesen ír és olvas, még nem kell megrekednie a középkorban.

Sőt, a világ egyik legjobb találmánya az e-book. :) Egy tenyérnyi helyen 10-20 könyv is lehet nálam. :)

2016. okt. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%

#18 kiszólt le itt bárkit? egyszerűen csak leírtam az okokat. ami igaz. tény. és erre zsigerből támadtak vissza a szuper művelt finom lelkek.


mellesleg az sem mindegy mit olvas valaki. ha ponyvát és kaland, meg akció könyveket az nagyon más, mintha szépirodalmat, vagy non-fiction-t. szóval eleve az, hogy olvas valaki is tök sok mindent jelenthet.

2016. okt. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!