Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Két-három napja bekovetett instan egy lány, rairtam, tok jófej volt meg én is szerintem, jókat beszélgettünk, erre pár nap elteltével ha kérdezek akármit, egyszavas válaszokkal elintézi a választ. Gondoltam arra is hogy elhívom de most a szünetben nincs otthon szóval ez kilőve, majd csak később. Meg ahogy látom sokan odavannak érte ahogy ezt hangoztatta is. Képeket egyébként én is küldtem és kaptam is róla. Miért csinálja ezt velem?

2017. okt. 29. 22:05
 1/2 anonim válasza:
100%
Én szoktam néha direkt flegmázni, ha húzni akarom egy srác agyát. Az is lehet, hogy nem veled van a gond, hanem rossz kedve van. Szerintem csináld azt, hogy egy-két napig ne írj, várd meg amíg ő ír. Ha nem ír, akkor vagy nem érdekled vagy szégyenlős (utóbbit kétlem a leírás alapján) , de legalább megspórolsz egy visszautasítást.
2017. okt. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Megpróbálom, ment a zöld pacsi! 😋
2017. okt. 30. 07:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!