Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek így, amikor “nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így, amikor “nem kéne”?

Figyelt kérdés

30 fős osztály, ebben 6 lány. És ugye nekünk emiatt az alacsony szám miatt nagyon szoros a kapcsolatunk. De egy dolgot mégsem merek elmondani és én sem tudom miért érzek így.

Van egy fiú, aki a többi lánnyal köcsög, de velem sosem volt az. És csinált már velük csúnya dolgokat mondhatni, de én mégis szeretem.

Csak nem értem miért… Felejtsem el vagy mit csináljak? Összezavarodtam miatta.

17/L


ma 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha bánt másokat akkor nem éri meg. Most egy fiú miatt ne fordítsd magad ellen a többieket.

És ha egyszer össze is jonnetek nem 0% hogy nem fog teged is bantani ha nem fog neki valami megfelelni.

ma 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy valahogy mindig az ilyen kcsögökbe sikerül beleesni...
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!