Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak. Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Van egy fiú aki tetszik, de nem is ismerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a buszon, aki tudom melyik gimibe jár és most 10.es. Én most megyek majd gimibe. És még nem dönröttem el hová. Lehet oda, ahová ő jár. De csak miattam mennék oda. Nem beszéltem vele, de van benne valami különös. Persze lehet, hogy csak külsőleg vinzódom hozzá, de úgy érzem van benne valami más. Ahogy, rám néz.. az más. Ez lehet hülye kérdés, de lehet valakibe a pillantása alapján beleszeretni? Annyira fura érzés. Valaki tapasztalt már ilyet? Előre is köszi a válaszokat

#szerelem #ismeretlen #tetszik #Miatta menjek abba a suliba? #Nem tudom mit érzek
máj. 3. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoznak a hormonok, de nem kéne ennyit belelátnod az egészbe, magadat álltatod ezzel. Ráadásul egy idegen akinek fogalma sincs arról, hogy ki vagy. Emiatt szeretnél oda járni, mert ő is ott tanul? A jövődet teszed fel egy kósza megérzésre. Gondolkodjál!
máj. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Menj oda hozzá kérdezősködni. Az ő sulija az egyik lehetséges célpont, szóval teljesen érthető, ha kérdezgetnél tőle dolgokat.
máj. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Bármi alapján bele lehet szeretni. De csak miatta ne menj abba a gimibe, előbb ismerd meg őt. Mert ha kiderül róla hogy mégsem olyan amilyennek elsőre tűnt, és még rossz a gimi is amit miatta választottál, duplán elrontottad az életed következő négy évét.
máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg menjo oda hozzá érdeklődni, ismerkedni és esetleg kérdezni az iskolája után, mint lehetséges gimi. VISZONT NE ISMERETLEN TETSZŐ FIÚ MIATT VÁLASSZ GIMIT.

Középiskolát CSAK ISKOLA miatt válassz, esetleg barátokkal menj olyan iskolába ami neked is tetszik és szimpatikus amellett, hogy van ott érdemi oktatás.

máj. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az az iskola erős és oda fog járni 2 legjobb barátnőm, sőt még egy haverom is. Sokat gondolkodtam... Nem merek odamenni hozzá, nem merek kérdezősködni. Nagyon köszönöm a válaszokat, de felvettek az álom iskolámba!💕 Úgyhogy azt hiszem ott a helyem! És lehet, hogy nem láthatom majd azt a buszos fiút, de azt hiszem miatta nem érdemes feladnom azt a gimmnáziumot, amiért egész évben küzdöttem. A válaszok, mind nagyon jók, csak azt hiszem egy kicsit gyáva vagyok ehhez.
máj. 5. 10:50
 6/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Akkor esetleg az tud segíteni ha megtanulsz/begyakoropsz egy szöveget, majd amikor látod buszon számolj el 3-ig és menj oda hozzá azzal a begyakorolt szöveggel.


4-es

máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"És még nem döntöttem el hová. Lehet oda, ahová ő jár."

Kamu. Már rég meg voltak a felvételik és eldőlt kit hova vettek fel.

Ha meg még csak hetedikes vagy, akkor inkább hagyjuk...

máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

"Van egy fiú a buszon, aki tudom melyik gimibe jár és most 10.es. Én most megyek majd gimibe. És még nem dönröttem el hová. Lehet oda, ahová ő jár."

Szerinted abba a gimibe nem járnak lányok?

máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ahogy, rám néz.. az más."

Sejtjük... Az a bizonyos "demegdugnálaktégedis" nézés...

máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szóval.. engem tényleg nem zavar annyira, hogy így beszólogattok, de inkább rendet teszek a fejetekven.

Először is

7es: igen igazad van álatalában ilyenkor már tudják a nyolcadikosok, hogy hova mennek, de több iskolában is van olyan lehetőség, hogy fellebbezel. Mivel én az egyik helyről egy ponttal maradtam le azoktól, akiket felvettek abba gimibe írtunk, mert még volt hely. Szóval én igenis várok még az eredményre.


8as: De, nyilván járnak lányok. Ettől függetlenül még gondolkodhatunk ilyesmin. Voltam ott nyílt órán és telibe nem olyan srác volt aki minden lányt elakadt szédíteni. Persze láttam olyat is, de ő nem olyan volt.


9es: Miért van az, hogy ilyen suttyóknak, mint te csak a dugás jár a fejében? Én egy katolikus iskoláról beszélek. Teljesen más, mint egy állami vagy ahol téged neveltek!

Azok, akik hasznos választ adtak, azoknak nagyon szépen köszönöm, akik az utóbbi hármat írták, azok csak az idejüket rabolták. Persze nyilván számítottam erre. Úgyhogy nincs harag

máj. 5. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!