Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit csináljak. Van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Van egy fiú aki tetszik, de nem is ismerem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a buszon, aki tudom melyik gimibe jár és most 10.es. Én most megyek majd gimibe. És még nem dönröttem el hová. Lehet oda, ahová ő jár. De csak miattam mennék oda. Nem beszéltem vele, de van benne valami különös. Persze lehet, hogy csak külsőleg vinzódom hozzá, de úgy érzem van benne valami más. Ahogy, rám néz.. az más. Ez lehet hülye kérdés, de lehet valakibe a pillantása alapján beleszeretni? Annyira fura érzés. Valaki tapasztalt már ilyet? Előre is köszi a válaszokat

#szerelem #ismeretlen #tetszik #Miatta menjek abba a suliba? #Nem tudom mit érzek
máj. 3. 10:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Márpedig a 8-as és a 9-es nem feltétlenül ír hülyeséget, csak hát a te kis pillangólelked hisz a mesékben. Nem akartam ilyet írni, inkább a körítést és más lehetséges problémát mert tudom, hogy a magadfajta könnyen besértődik.


1-es voltam.

máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Lehet. Lehet, hogy pillangó lelkem van. Az is lehet, hogy fura vagyok, de ostoba vagy buta nem. És egyértelmű,hogy semmi sem lesz azzal a fiúval. Nem is bánt. Csak tini vagyok, ennyi.
máj. 5. 22:35
 13/14 anonim ***** válasza:
45%

"Azok, akik hasznos választ adtak, azoknak nagyon szépen köszönöm, akik az utóbbi hármat írták, azok csak az idejüket rabolták. Persze nyilván számítottam erre. Úgyhogy nincs harag"

Te nem nyolcadikos vagy, hanem egy felnőtt. Az írásod, fogalmazásod mindent elárul.

A tinik egyáltalán nem így írnak manapság, ahogyan te.

máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Elmondtam a köröm és nem hazudtam róla. Annyi éves vagyok amennyinek írtam a kérdésben. És köszönöm, hogy felnőttesnek tartod a fogalmazásom.☺️
máj. 15. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!