Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg gáz elkérni valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz elkérni valakinek a playlistét?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány aki ellégé érdekel.Táborba ismertem meg és néha beszéltünk instán.Minden nap kirak egy zenét az Instagram jegyzetbe és eléggé bejönnek(a csak is,csak Ausztriába él).Gáz ha ráírok,hogy küldj el a playlistét?Haverom azt mondja hogy ne kérjem el mert személyes

tegnap 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak írj rá, hogy szia, tetszenek a zenék, amiket hallgatsz, tudnák esetleg előadókat és zenéket ajánlani, amik hasonlóak?. És ennyi, ezzel tökéletesen is el tudst vele beszélgetni és nem csak annyi hogy szia, add meg a playlisted, szia nem.
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
HA annyira titok akkor majd nem adja meg... de szerintem simán elkérheted.
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, ha titok lenne nem rakosgatná így ki...
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!