Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » En csinalok valamit rosszul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En csinalok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akivel egy osztalyba jarok.

Osztalykirandulason ugynezett ki hogy lehet hogy lehet hogy en is tetszek neki. Mindig mondta hogy üljek oda melle az agyara. Estenkent mikor atmentünk a fiukhoz es akkor is oda ültem melle, betakart es elkezdte simogatni a labamat az ö labaval.(4 napon at, minden nap)Olyanokat mondott hogy cuki vagyok, meg az osztalycsoportba "véletlenül" beküldött rolam egy kepet ahol körülöttem egy szivecsket rajzolt.

Mikor az osztalykirandulasnak vege lett es suliba kellet mennünk egy csomo haverunk megkérdezte hogy jarunk vagy van-e valami köztünk. En persze egyböl tagadtam, mert en se tudtam pomtosra hogy van- e köztünk valami. Azota nem nagyon beszelgetünk. De nagyon sokszor ram irt hogy "jo reggelt" es ha nem irok vissza kiakad hogy irjak vissza. A kisöccse akivel jobban vagyok azt meselte hogy " a batyam azt mondta hogy tetszel neki". Es mikor ra kerdeztem akkor csak annyit mondott hogy majd beszel az öccsevel. Persze en nem akartam hogy leszidja szegenyt, kb 30 percen at vitatkozunk mire meg gyöztem hogy neszidja le.

Persze mas lanyokal is ír es en nagyon feltekeny tipus vagyok (amit tud mert elmeseltem neki). Ha lanyokrol beszel mindig hangosan beszel meg akkor is ha a az osztaly masikfelebe vagyok. Mint ha azt szeretne hogy haljam. Ha új cipöt,kabatot,pulcsit szeretne venni elöször megkerdezi hogy nekem tetszik-e.

Na mindegy a lenyeg hogy a osztalykirandulas ota nem beszelünk a suliba, vagy az ikertesommal log vagy a haverjaival.

Szeretnem elfelejteni mert ha nem akar tölem semmit akkor az nagyon kinos lenne a suliba.

Csak a baj az hogy egy osztalyba jarunk, mar az illatatol össze tudnak esni, a hangjatol megremülök, ha nevet jo kedvem lesz. Tiszta hülye vagyok😔😕. Mar megprobaltam őt kizarni az eletemből de ha azt teszem ram ír hogy miért vagyok ilyen furcsa vele, és hogy barmit megtesz csak ne legyek szomoru.

Legyszives segitsetek!

Nem tudom hogy mit mire veljek. Hogy miert viselkedik igy. Miert nez levegönek az osztálykirándulás ota?

Mit csinalok rosszul?

Légyszives segitsetek mert foggalmam sincsen.

(Bocsanat ha van hiba de nem elek mar Magyarorszagon)

Légyszives sok valaszt🙂



2017. okt. 15. 10:13
 1/2 erdei Katica válasza:

Kedves Kérdező!

Hááát...Úgy tűnik tetszel neki és ezt minden eszközzel tudatni akarja veled (,bár ez a véletlenül beküldött szívecskés kép és az, hogy ruhavásárlásnál megkérdezi, hogy mi tetszik neked...enyhén szólva para...). Talán kérdezz rá, hogy miért viselkedett/viselkedik így! De csak óvatosan és lehetőleg négyszemközt, talán megalázó lehetne neki az osztály előtt. Amúgy körülbelül hány évesek vagytok?

2017. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én 15 vagyok ő meg 16. Köszönöm szépen a válaszodat
2017. okt. 15. 13:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!