Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szeret-e?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret-e?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy vajon szeret-e. Van egy fiú az osztályból aki tetszik, ma is vele voltam a téren és nem tudom, hogy bejövök-e neki. Mikor lógok egy fiúval akkor féltékeny és be is vallotta már. Múltkor megkérdezte, hogy elmegyek e vele moziba. Volt egy olyan szituáció mikor bevallotta, hogy szeret, de nem mondta, hogy csak barátként. Mersz vagy merszeztünk és meg kellett ölelnem és vissza ölelt és ma megölelte őt az egyik barátnőm és őt nem ölelte vissza. Ma kinn voltam vele a téren és felsorolta azokat a lányokat akik tetszettek neki és én is köztük voltam. Lehet, hogy viccelt nem tudom. Az egyik fiú barátom megkérdezte őt és azt mondta, hogy most nincs olyan akivel szívesen járna. Vajon mit érezhet?

2017. okt. 3. 16:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem, hogy van egy szőrös cucc a táskámon és mindig elkéri és azzal játszik :D
2017. okt. 3. 16:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szeret, de félős
2017. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tuti szeret, csak kicsit gátlásos, ezért bizonytalan. Te szereted?
2017. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen szeretem
2017. okt. 4. 06:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő nem tudja nyíltan kimondani, akkor hívd el valahova és mondd el neki mit érzel. Szerintem ő (meg te) lesz a legboldogabb ember a Földön egy pillanatra. Hajrá :)
2017. okt. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. okt. 7. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!