Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szeret? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret? Többi lent

Figyelt kérdés

Tudom hogy sok ilyen kérdés volt már de ez fontos.

Szóval van egy fiú osztálytársam aki eléggé bejön nekem és mostanában elég sokat is beszélünk neten, mert nem jön oda hozzám soha. Mikor beszélünk olyankor nagyon sok célzást tesz arra hogy szeretkezne velem stb. Elsőre arra gondoltam hogy minden lánnyal ilyen de végül kiderült hogy csak nekem tesz ilyen célzásokat. Azt mondta van egy lány akit szeret de a nevêt nem mondta meg csak néhàny dolgot mesêlt rólaês minden ràm illett kivéve azt hogy az osztálytársunk. Vajon csak azt hazudta hogy nem az osztályunkb jár? Pár napja meg arra cêlzott hogy senkinek sem kellenék de utána következő nap bocsánatot kért.

Szerintetek csak barátként tekint rám?



#szerelem #bzizonytalanság #remêny
2017. ápr. 11. 23:36
 1/2 Fruzs33 ***** válasza:

Figyelj,Ad 1,(tudom,hogy sok ilyen kérdés volt már...) azért hívják ezt az oldalt gyakori kérdéseknek,mert már sokan megkérdezték.

Ad 2, Miért nem kérdezed meg tőle,azzal a kéréssel,hogy őszintén válaszoljon?

Ad 3,Szerintem igen,barátként tekint rád.

16/L

2017. ápr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nem meri be vallani.
2017. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!