Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szeret engem a srác?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szeret engem a srác?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve ismertem meg iskolán kívül egy csoportban.Első látásra bele szerettem,de ő csak pár hét múlva vett észre.Aztán a csoporttal együtt jártunk túrázni,korizni.Egyik alkalommal,mikor jégkorizni mentünk,végig mellettem jött a vállunk majdnem összeért.Aztán mikor egyszer megcsúsztam és elestem ő megfogta a kezem,felsegített és kézenfogva koriztunk.Aztán 2016 decemberében korizáskor is jól elvoltunk,nagyon érdeklődő volt,aztán a vége fele,mikor mondták,hogy menni kell akkor megdobott hógolyóval és elkezdtünk dobálózni.Nagyon jól éreztük magunkat,sokat nevettünk.Majd mikor felszálltunk a buszra,akkor sokat szemeztünk,csipkelődtünk,nevettünk,jól éreztük magunkat.Aztán legközelebb 2017 márciusában tök véletlenül összefutottunk,nagyon jót beszélgettünk,érdeklődő volt akkor is,sokat nevettünk,és megbeszéltük,hogy majd két hét múlva találkozunk.Aztán találkoztunk.Minden "jól" ment,de most nem volt olyan érdeklődő.Aztán a vége felé megint olyan volt mint rég.Nem tudom,hogy mit csináljak.Érdemes lenne lépni?Van nála esélyem?Ha lépnék is mit mondjak neki?Előre is köszönöm.(13-14 évesek vagyunk)

2017. márc. 25. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Még zsemlén is.
2017. márc. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Vigyazz! Lehet hogy o csak a baratsagzonat akarja, en is igy jartam 15/L

Ha tobbet meg szeretnel tudni akk irj priviben

2017. márc. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!