Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szeret-e még Többi lent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titkos Anime lány kérdése:

Vajon szeret-e még Többi lent?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki pár honapal adot nekem egy levelet és szerelmet valot én nem reagáltam rá söt ő más ugy tet mintha semmi se történt volna nyári szünet van de már 3-4honapal ezelöt volt.És hogy érezirántam még valamit és ha igen valljambe neki én is hogy szeretem Azért nem reagáltam mert nagyon meglepet a dolog és nemtudta. Megszolalni.Köszi elöre is a válaszokat😘😆😉
2017. júl. 9. 06:43
 1/1 anonim ***** válasza:
82%

Kérdezd meg őt! -.-

Olyan nehéz lenne nem kiírni a sok baromságot? Vagy kezdj el tépkedni egy százszorszépet...

2017. júl. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!