Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek jelentek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentek neki valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác akinek kiderült hogy szerelmes vagyok belé, de azt mondta hogy én neki csak barát vagyok. Ez után szinte rögtön összejött egy csajjal akivel kb nem is voltak szerelmesek egymásba (látszott rajtuk, a viselkedésükön). Most, nemrég szakitottak és a srác elkezdett nézni de elég erösen. Ez mit jelent? Tetszem neki? Vagy ujra csak a reményt adja meg, az esélyt pedig nem??

2017. szept. 23. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja bevallani magának hogy tetszel neki, ezert osszejott egy hirtelen jott csajjal hogy elfeledkezzen rolad. Aztan rajott hogy ez baromsag es most szerintem lehet probalkozni fog:) de szerintem 1000% hogy tetszel neki ez mindig igy van
2017. szept. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a választ!:)

És most akkor kezdjek el nyitni felé (mosolyogjak mikor látom, köszönjek neki, legyek újra aranyos vele) vagy mi legyen?

Mert az fontos infó hogy lecsökkent az emberi kapcsolatunk olyannyira hogy nem köszönünj egymásnak.

2017. szept. 23. 23:14
 3/3 anonim válasza:

Tetszel neki nagyon is, Hidd el!!

Van úgy az ember mikor ugye kölcsönös az érzés úgymond úgy ertem hogy azelot is teccetél neki mielőtt ki tudta volna ,

És hirtelen meg ilyet pl, (jaj nem olyan vagyok amilyenek gondolt) (kiutàl) és ilyesmik fél az elutasítástol!! .... és direkt azért járt úgy mond azzal a lányal hogy megnéze hogy te mit és hogyan reagálsz!!! Érted??? Le akarta figyelni hogy tényleg bejőn e nálad!!! Na ennyit tudtam segíteni ... sok sikert Amugy ne legyél vele nyàlas!!! Legyél komoly !!! Néha kedves de egyébkènt komoly légy hidd el!!😍😘

2017. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!