Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jelentek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentek neki valamit, vagy nem?

Figyelt kérdés

Most egy tanfolyamra járunk, ő egy évvel idôsebb nálam. Mind a 2-en ugyanabba a gimibe járunk.

Már egy ideje nézegettem hogy helyes meg minden.

Aztán hétfőn közelebbről is megnéztem.:D (nem úgy, csak órán)

Én nem merek lépni mert félénk vagyok.

Szerdán kinnt voltunk a suliudvaron csajok és ő. Ő állt mi pedig ültünk. Amikor kimentem és leültem arrébb állt és pont felém állt a lába, addig pedig senkire nem nézett. Ezenkívűl a lábaimtól fogva a fejem búbjáig végigmért. De ilyen szép lassan. Aztán sokáig elidőzött az arcomon. Párszor ránéztem és láttam hogy engem néz . Aztán amikor újra ránéztem az eggyik szeme csukva volt, lehet hogy csak a fény miatt (?) de a szemembe nézett, én ránéztem és gyorsan elkaptam a fejem, de egy picit mosolyogtam, bár próbáltam semleges arcot vágni, majd megint visszanéztem, és akkor is engem nézett ugyanúgy. Ekkor én is mertem őt nézni, egy pár másodpercig néztem a szemét és az arcát. Az egész arcát néztem, és a borostáján elidőztem, és a szemein. Aztán csütörtökön is nézett. Aznap bejelöltem facebookon. Ma is láttam hogy nézett, amikor elmentem a padja elött, akkor felnézett rám, láttam. Sőt amikor mentem le az udvarra akkor is nézett. De a szemeimet nézte, ezenkívűl baráti társaságban volt. Ja és amikor mentem suliba, az egész osztály kinnt várta a tanárt, akkor is nézett. És nem mentem egyedűl, a másik lányra rá sem nézett.

Vajon most azért néz mert bejövök neki? Vagy mert ronda vagyok?

Ja ezen kívűl még amikor mosdóba mentem, láttam az ablakon keresztűl hogy kinn van, és mosolyogtam rá, lehet látta, bár nem biztos. Órán is párszor rám néz..

Szerintetek miért?



2016. júl. 1. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vissza jelölt facebook-on? Lehet hogy tetszesz neki. Próbálj vele össze barátkozni. Vagy írj rá facebook-on.
2016. júl. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha csúnya lennél biztos nem nézne ennyit.
2016. júl. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Visszajelölt.:)

A lánybarátaim azt mondják hogy szép vagyok, de eddig még egy fiú sem próbálkozott nálam. Lehet csak egy petykát hallhatott? (Pletykás kisvárosban élek)

Vagy lehet hogy fél idejönni?

Mert csendes vagyok és lehet hogy nagyképünek gondol? Amúgy szokott köszönni is nekem. Múltkor sétáltam haza, ő pedig jött velem szemben akkor is nézett és rámköszönt hogy szia, de a suliban nem mindig köszön.

2016. júl. 1. 17:28
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem merek ráírni.. Nem akarom magam lejáratni.:(
2016. júl. 1. 17:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Pedig sokkal egyszerűbb ,ha oda menni meg nem mersz hozzá. Nem fogod magad lejáratni. Tedd meg ezt a lépést mielőtt más tenné meg!
2016. júl. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De mit írjak neki? És ha ő csak néz és nem érdeklem? Nem akarok nyomulni. Meg akarom ismerni először mint egy barátot. Nem vagyok olyan hogy egy hét múlva járok akárkivel.
2016. júl. 1. 19:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy hogy megy neki a tanfolyam,meg hogy mit fog a nyáron csinálni stb. Ez nem nyomulás,ez barátkozás. Aztán utána már a suliba is lehet beszélgetni fogtok.
2016. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Amennyire rá akarok írni, annyira nem merek.

Egy osztályal feljebb van, ráadásul itt lakik tőlem 2 percre. Gáz lenne, mert minden nap látnám.

Ezenkívűl azon a véleményen vagyok hogy neki kellene közeledni.

Ajj nem tudom..

2016. júl. 1. 20:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem veszítesz vele ha írsz neki. :) mondjuk az igaz hogy neki kéne közelednie de lehet hogy félénk.
2016. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egyébként én nem tudom eldönteni hogy félénk e. Nem igen szokott beszélni, de mer beszélni, legalábbis órán sokszor szokott beszélni. De így szünetekben csak odaáll és figyel, vagy leül közéjük. Bár egy másik fiúval sokat beszélget. Pont mint én.:D

Vagy szerintetek milyen jelet adjak neki hogy idejöjjön? Azon gondolkoztam, ha a mosolygás nem jön be, akkor valamit "véletlen" leejtek, mert tudom hogy segítőkész, és akkor máris tudnák vele beszélgetni. Visszatérve a félénkségre, egyáltalán vagy csak ritkán szokott hangoskodni, és nagyon illedelmes.

Köszönöm a válaszokat.:)

2016. júl. 1. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!