Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jelentek neki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentek neki valamit? Vagy csak bekevertem szegénynek?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy megismertem egy tőlem fiatalabb lányt. Ő 16 én 19. Egy eszméletlen aranyos csaj,mosolygós kedves,szeret bulizni is,pont egy buliban találkoztunk. Azonban van egy "barátja",viszont nekem azt mondta,hogy nincsenek együtt (mindenki másnak azt,hogy igen).

Azonban a srác egy kis nyuszi. Nem hozzá való. Egy kis ecsethajú,vékonyka,nyámnyila srác (ő is 16.) Amikor először találkoztunk feltűnt,hogy igencsak végig nézett rajtam. Összemosolyogtunk,nagyon aranyos volt tényleg. Amikor a barátja elment,rögtön idejött hozzám,elkezdtünk beszélgetni,buli előtt iszogattunk,szivaroztunk,nagyon jó kis hangulat lett köztünk. Azonban itt van még egy csavar,hogy pár éve elköltöztünk onnan,és jelenleg az ország másik végében lakom. ( Célozgatott is a "szivaromra",arra,hogy lovagol :DD ) Amikor elmentünk sétálni ráadásul belénk kötött 4 drogos,szerencsére nem lett bunyó,de elzavartam őket. Ekkor a nyakamba ugrott,én rámarkoltam a fenekére,és lekaptam. Aztán a távolban feltűnt egy haverja,és abba kellett hagynunk :( Sajnos miután bementünk a buliba nem történt semmi,mert a "barátjával" volt,aki csak ült a sarokban,és nézett. A csaj legjobb barátnője azt mondja,hogy oda van értem,ahogy ő látta. Velem akart lenni folyton hozzám jött.


Jól bekavartam neki?

2 év és költözöm haza. Szerintetek megpróbáljam a dolgot? A pasijának nem jósolok sok jövőt,mert borzasztóan unalmas,és látszik,hogy nem érzi magát jól vele.


19F


2016. jan. 4. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát megpróbálhatod,tuti siker lesz........100% hogy bejössz neki.
2016. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lődd fejbe magad veréb :D
2016. jan. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majd ha kérdezed miért szólok be

1.Oké,hogy először nem tudtad,hogy pasija van.De utána már igen.

2.Te kavarsz be a csávónak és még szidod,hogy mekkora unalmas stb...

3.Gondolj bele fordított helyzetbe meg egy 19 éves ne verje a nyálát egy 16 évesnek

4.Összerakva egy veréb vagy remélem a csaj majd melletted is félrekúr na csá

2016. jan. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kérdezem miért szólsz be. Hidegen hagy.
2016. jan. 4. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!