Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, szerintem használ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, szerintem használati utasítás kéne hozzá. Mit jelentek ezek a "jelek"?

Figyelt kérdés

Egyidősek vagyunk, egy suliba járunk. Tavaly tök jól elvoltunk minden, bevédett, bemutatott minden haverjának, buliztunk, elmondott nekem sok mindent, volt, hogy elkísért egy darabon haza, együtt mentünk pár helyre, megvédett, és olyanokat mondott, amiket még soha senki nem mondott nekem. Pl, hogy gyönyörű vagyok, egy megbízható csaj, én vagyok a legjobb, fontos vagyok neki. Minden apró változást észrevett rajtam, pl új ruha, köröm, stb.

Aztán egyszer csak közölte velem, hogy én neki nem kellenék soha, de még ez után is simogatott, dicsért, egyebek. Egész nyáron nem írt, aztán egyszer gondolt egyet és lehívott azt mondta, hogy be akar mutatni minden családtagjának és egyszer vegyek részt egy családi gyűlésükön, nem mondtam rá semmit.

Már alig beszélünk, de még most is észrevesz rajtam mindent.

Ez most mit jelent?

Kicsit hosszúra sikerült a sztori, sorry.

Csak normális válaszokat kérnék!

Köszönöm!


2017. márc. 5. 23:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és, ha megemlítek előtte egy fiút, akkor féltékenységi rohamot kap és elkezdi lehordani az illetőt, akárkit említek.
2017. márc. 5. 23:04
 2/5 anonim válasza:
Szeret vagy tetszel neki,de erez irantad,fel h visszautasítod azért mondta,hogy nem kellene neked!De amugy neked bejon a csávó,mert akkor mond el neki h ha érzel,és akkor is ha nem,ha nem és tovább fog küzdeni erted egy idő után beleszeretsz...sok sikert
2017. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Èn rohadtul szerelmes vagyok belè, közel 1,5 ève.
2017. márc. 5. 23:56
 4/5 anonim válasza:
Szerintem is mondd el neki. A találgatásnak rosszabb nincs :D Ha igazán olyan jó barátok vagyok tuti megérti és lehet hogy te is kellessz neki,csak fél.
2017. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De aranyos :D O is annyira szeret mint te ot ha nem jobban. Kerdd meg hogy oszinten mondja el mit erez es nem banja meg
2017. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!