Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelenthet ez neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez neki?

Figyelt kérdés
Fél éve befejeztem egy lánnyal, de ő akarta.Ő az összes közül eddig a legjobb. Nem szabadott befejeződjön. Életre szóló szerelem volt.Az egyetlen lány akiért minden erőmből küzdöttem és ennyi idő után rámír. Azóta sokat gondolok rá és tegnap egyszer csak rámírt. Megörültem hogy majd jót beszélünk de azt mondta hogy csak tudni akarta hogy hogy vagyok.Kérdezte hogy mi újság velem én meg tegnap pont nem voltam otthon, szórakozni voltam.És azt mondja akkor elmegy mert nem akar zavarni. Mondom nem zavar sőt... mit meg nem adtam volna hogy újra beszéljünk. Na de aztán azt mondta megy aludni és fent volt vagy még 2 órát. Jól esett hogy rám gondolt. De amúgy ebből mire következtessek? Vagyem ezt annak hogy új esélyt ad? Általában akik szakítanak örökre elfelejtik egymást. Volt sokszor hogy összevesztünk aztán rámírt és kibékültünk de akkor nagyon hülyék voltunk. Most ha elkezdjük ez egy ùj kezdet.Biztos hogy nem vesznénk össze hülyeségeken.Szóval nem kizárt hogy újrakezdjük. De minek vegyem ezt hogy ennyi idő után újra rám gondol?
2017. szept. 23. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem irt volna, ha nem erdekelned megint. Írj neki te is, beszéljetek! Mondd el, hogy nagyon örülsz, hogy irt, es hogy hulye vége lett a kapcsolatotoknak, es te szívesen ujrakezdened. Nem rontasz el ezzel semmit.
2017. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Egyébként en is ebben a helyzetben vagyok, csak a ti kapcsolatotokban en vagyok a lany. Megbántam mindent, rájöttem, hogy imádom ot, es ujra szeretnek vele összejönni. Es biztos vagyok benne, hogy ez nem csak néhány eves kapcsolat lesz, ha összejön. A fiu meg mindig szeret engem. Csak nem tudom, hogy beszéljek velem vagy mit írjak neki, mert lehet, hogy haragszik meg a múltkori miatt. Nem tudom... 😕 Nektek meg nagyon nagyon sok sikert!

2017. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ő is ugyanúgy van mint én miközben más lányokkal voltam csak ő járt az eszemben. Az elfelejthetetlen hogy mi milyen jóban voltunk régen. Bármit mondhattam neki nem kellett félnem mert tudtam hogy szeret.De aztán hirtelen megromlott a kapcsolatunk hülyeségek miatt.Azóta megváltoztam,de ő is. Azt biztos hogy most nem meggondolatlanul kezdenék bele. De legbelül félek mert új esély és ezt mostmár télleg nem szabad elrontani
2017. szept. 23. 10:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy most ha azt mondja elmegy biztos hogy most nem futnék utána mint a kiskutya.Papucs voltam.Ez volt a legnagyobb hibám nekem hogy bármikor el akart hagyni én nem engedtem hanem tovább a nyakán lógtam (többször letiltott). Megfojtottam a szeretetemmel,nem hagytam hogy menjen,harcolni akartam érte és ezzel csak még jobban elrobtottam a kapcsolatunkat.
2017. szept. 23. 10:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lesz jobb másodjára sem, az újrakezdés után mindketten gyorsan vissza fogtok állni a régi jól megszokott szerepetekbe, és így ugyanazok a problémák elő fognak jönni megint.


Persze szabad emberek vagyunk, ha annyira akarjátok, próbáljátok meg, hátha ti lesztek a kivétel.

2017. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb gond itt most hogy fél éve nem beszéltünk normálisan,el vagy indegenülve egymástól és nehéz újra jópofizni mindazok után. De megvan bennem az akarat,meg sokat változtam azóta.Meg ha én kéne ráírjak kicsit úgy érzem magam hogy eleget futottam utána.Úgyhogy nem tudom mi a helyes megoldás.Nehéz lesz de talán menni fog.
2017. szept. 23. 13:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagyunk*
2017. szept. 23. 13:33
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja amugy amit kifelejtettem jelenleg van barátja
2017. szept. 23. 14:50
 9/9 A kérdező kommentje:
És legutoljára április 25. én írt rám magától. Az után mindig csak én próbálkoztam és most látja hogy kicsit lenyugodtam és rám írt. Sokat változtam és tanultam a hibáimból. 2. válaszoló nagyon örülnék ha ő is úgy rájönne mint te hogy mégis szeret és hogy a tegnapi kis beszélgetés nem csak egy játszma volt, hanem komoly újrakezdésnek a jele.
2017. szept. 23. 15:52

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!