Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért nem nézi meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem nézi meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és már két hónapja együtt vagyok egy velem egykorú sráccal. Tudom, hogy fontos vagyok neki, ezt ha teheti, érezteti is velem, viszont sokszor elő szokott fordulni, hogy ha beszélgetünk instán, akkor egyre ritkábban nézi meg az üzeneteimet. Például ma is úgy történt, hogy benne voltunk egy beszélgetésben, majd az utolsó előtti üzenetemet csak 10 perc után nézte meg, az utolsót pedig meg se nézte, hiába volt még utána negyed óráig aktív. Azt csak 1 órával később látta, és akkor is csak egy reakció emojira futotta tőle. Szerintetek ez mit jelenthet? Pedig úgy veszem észre élőben, hogy kedvel engem, csak ez az egy dolog elbizonytalanít vele kapcsolatban.
ma 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Az a fránya insta...
ma 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az insta annyi ingert képes adni, hogy elterelődhet a figyelme. Nem hiszem, hogy önmagában ez rosszat jelentene.
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!