Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem vagyok annyira beszédes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok annyira beszédes esélytelen hogy barátnőm legyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon kommunikatív, alig van pár barátom, nem vagyok perverz. Akkor tudok sokat beszélni valakivel ha már jól megismertem. Ez mind hátrány? 21 éves létemre még soha semmi közöm nem volt lányhoz,pedig helyes vagyok de a tapasztalatom 0.Szoktam próbálkozni de mind kudarc.Vagy van barátja,vagy elsétál egy idő után.Azt veszem észre hogy a mai lányokat inkább az érdekli hogy legyél perverz,bunkó és helyes.Persze tisztelet a kivételnek de az nagyon ritka.
2017. aug. 26. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmit nem beszelsz az ront az esélyen, ha nem birsz 1 percre se bekussolni az is..
2017. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Én nem voltam beszédes egyáltalán, de amióta elkezdtem dolgozni, leküzdöttem a gátlásaimat. Neked miből fakad a szótlanság? Amíg nem ismered, addig nem nyílsz meg?

Szívesen meghallgatlak bővebben is privátban ha gondolod.


15/L

2017. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Stark2000 ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy probléma. Interneten keresztül ma már elég könnyű ismerkedni. Ha gondolod, gyakorold ott a beszélgetést. Lásd az én példámat: nem tudtam, hogy hogyan kell lányokkal beszélgetni. Haver ötletére leszedtem a snapchatet, felvettem pár lányt akit szépnek találtam és random rájuk írtam, elkezdtem velük beszélgetni. Volt olyan, ami eléggé félre sikerült beszélgetés lett. Nem találtam meg a közös hangot. De összességében elmondhatom, hogy sokkal jobban tudok most már viszonyulni a lányokhoz, bátrabban szólok hozzá a témához, hozok fel dolgokat, stb. Gyakorlás az egész.. csak kicsit meg kell szokni. Esetleg ha merészebb vagy, próbáld meg ezt élőben. Egy idő után te is feloldódsz és tudni fogsz beszélgetni velük.
2017. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!