Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2000 kilométerre lakik....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2000 kilométerre lakik. Esélytelen, ugye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdem az elejéről.

15 éves lány vagyok, és egy játékon megismerkedtem egy fiúval, egy évvel idősebb nálam. Nagyon sokat beszélgettünk, Skypeon is. Megkedveltük egymást. Nemrég szerelmet vallott nekem, és én is nagyon szeretem de ő 2280 kilométerre lakik, repülőre kéne szállni, hogy találkozzunk, fél napos az út. EL vagyok keseredve, mert ő az első fiú, akivel tényleg megértjük egymást, de valószínűleg sosem fogom látni élőben.

Hagyjam veszni? Szerintetek sincs értelme?

Köszönöm előre is a válaszokat.



2017. máj. 8. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nezd,ez valoban eselytelen. Amit erzel,az sem lehet szerelem,hiszen akarhogy is ejjel-nappal beszeltek,sosem lattad eloben,nem talalkoztatok.

Az en kiszemeltem "csak" az orszag masik vegen lakik (350 km),eloben ismerkedtunk meg es talalkozni is szoktunk,de meg igy is tudjuk,hogy eselytelen. Sajnos. :(

2017. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Mooskok válasza:
Mivel 15 éves vagy ezért én úgy gondolom, nem sok választásod van. Ezt te is tudod. Iskolába jársz, stb. Én azt mondom, hogy maradjatok csak barátok, persze nagyon jó barátok. Beszélgessetek továbbra is. Aztán majd az évek során lehet, hogy jön egy új fiú akibe beleszeretsz és minden jó lesz. De viszont, ha nem akkor majd az iskola/egyetem elvégzése után meglátjátok, hogy mi legyen. De szerintem ilyen korán még ne vágj bele.
2017. máj. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyelőre mindenképpen esélytelen, mert te még nem is nagyon utazhatsz egyedül. Folytassátok a játékot és a beszélgetést, aztán ha még pár év múlva is ugyanígy éreztek egymás iránt, hajrá!
2017. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne halgass az előzőkre. Szerintem egyszer mindenképp találkozzatok, oldd meg valahogy. Sokat nyerhetsz vele.
2017. jún. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!