Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Esélytelen a dolog?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Egy baráti összejövetelen találkoztunk. Nagyon kedves volt velem. Rengeteget nevettünk. Írtam neki az interneten és ő igen lelkesen kezdett el beszélgetni velem. El is hívott randizni, de egy családi ok miatt ez elmaradt. Szoktunk beszélgetni minden héten. Ő olyan mintha örülne, hogy beszélgetünk. De mindig én írok rá. Miért van ez? Csak kedves velem és nem akar megbántani? Vagy így akar finoman üzenni, hogy nem?
2017. máj. 16. 17:58
 1/6 A kérdező kommentje:
21/L
2017. máj. 16. 17:58
 2/6 October15 ***** válasza:

No offense tényleg de: 21 évesen komolyan ezen a szinten vagy? :D Csak szólok, hogy már nem vagy tini ne is viselkedj úgy.


Végtelenül egyszerű: legrosszabb esetben is max azt hiszi, hogy lekoptattad. :D Ha egyszer randira hívott nyilván nem gondolta meg magát csak úgy. Egyszerűen hívd el te és felejtsd el ezt a notice me senpai dolgot..


25F

2017. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LubbockSan ***** válasza:
Szerintem is hozd fel hogy bepotolhatnatok azt a randit. ;)
2017. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D Ez nem rossz ötlet
2017. máj. 16. 18:32
 5/6 October15 ***** válasza:
Wow erre még komolyan nem gondoltál? XD Ne égess ki asszony. XD
2017. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de mindig én lépjek? Legalább valami jelet adhatna
2017. máj. 17. 14:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!